Příspěvky uživatele - 220.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Listy ořešáku do kompostu?, 8.11.2011
Pod polovinou ořešáku mám záhon s okrasnými keři, spadlé listí tam přes zimu nechávám, na jaře ho shrábnu do kompostu. Říkala jsem si, že pokud to zbrzdí růst u tavoly nebo brslenu, nevadí. Plevele moc neposoudím, pod keři mám podrost z trvalek,... celý příspěvek >
Název staré odrůdy, 8.11.2011 Obsahuje fotku
Nemohlo by to být Panenské?
Zamrazena zelenina, 8.11.2011
No jo, na stvoly česneku (do číny) jsem zapomněla. Kapustu dávám i nasekanou syrovou (do polévek), houby nakrájené syrové (ale spaření doporučují). Na ten pór, papriky a houby to chce dvojitý sáček (aroma). Bylinky vcelku se mi neosvědčily, sekám a... celý příspěvek >
Ako zazimovat a rozmnozit muskaty?, 8.11.2011
Dělám to tak, že po umístění na chodbě počkám, až dokvetou a až jim sežloutnou spodní listy, pak je očistím. Během zimy zalévám jen tak, aby neuschnuly (jak říkáte, asi 1x měsíčně). V únoru odlomím v kolínkách výhony k množení (odstříhané hůře... celý příspěvek >
Zamrazena zelenina, 8.11.2011
Mrkev + petržel + celer nastrouhat, smíchat (pod svíčkovou, do polévek). Mrkev na kostky nebo plátky (na dušení). Uvařená a vymačkaná kapusta (na karbanátky). Růžičky květáku, plátky celeru, oboje blanšírované (na smažení). Nudličky papriky, ... celý příspěvek >
Co je to za keř?, 7.11.2011
Jestli myslíte Hl. st., tak tu jsem naživo ještě neviděla, u nás je v okolí jen úzkolistá...           Lída
Malé hřebínky a trhání peří, 6.11.2011
Ten Plastin byl světle růžový prášek a míchal se do žrádla, ne do pití. Pokud vím, tak do pití se občas preventivně dává prostředek proti kokcidióze.   Lída
Střih mladé švestky - konkrétně, 6.11.2011
Po podzimní výsadbě se stromky řežou až na jaře. Ale - předělejte si úvazky!! Ke kolíkům se stromky vážou "osmičkovým "úvazkem, aby mezi kmínkem a kolíkem bylo křížení a stromek se nemohl odřít. Jinak si do jara rozmyslete u stromků, co... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika