Příspěvky uživatele - 31.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skleník z petlahví, 23.10.2007
Opravdu jen kvůi teplu. Sama jsem tomu nevěřila, ale když začalo být venku zima a rajčata i papriky už by to nepřežíly tak jsem to zkusila a rozdíl venku nebo ve skleníku byl opravdu znát. Voda v lahvíh je teplá jak na ni svítí slunko, je jasné že v... celý příspěvek >
Skleník z petlahví, 22.10.2007
Skleník mám skleněný ale na betonových základech, takže pet lahve mám stavěné okolo obvodu skleníku na zídce ktará je široká akorát na ty petky a je to opravdu znát. Skleník je 4.5krát 3.5 se 3 aut. otv. okny. Zatím tam jsou papriky i rajčata.Mám ho... celý příspěvek >
Odrůdy vhodné na křížaly, 22.10.2007
Kdysi se roubovaly i tři odrůdy na jeden strom takže nevím co jsou zač. Křížaly dělám tak že horší slupky okrájím a hezká jablka nechám neloupaná, krájím ručním kráječem na chleba a suším na pečicím papíru na radiatorech. Tenká kolečka se krásně... celý příspěvek >
Objednávka od Starkla, 15.10.2007
Od STARKLA již objednávam několik let a nemůžu si stěžovat, je pravda že ne a ne vše se povede k naší představě. Koupila jsem angrešty u našeho zahradníka a všechny jsem vyhodila protože měly příšernou plíseň. Letošní objednávka byla okolo 1.500 Kč.... celý příspěvek >
svilušky pod kůží?, 4.9.2007
Prosím o radu jak na blechy z uskladněného dřeva v kotelně začne topná sezona tak aby se mi to nedostalo do bytu děkuji.
Plody paprik znehodnoceny vyžranými otvory., 4.9.2007
Zcela jistě to budou housenky mám tentýž problem a již jsem jich pár našla jen nevím jak je zničit mimo sběr.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika