Příspěvky uživatele - 53.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Myš pod podlahou, jak na ni?, 4.11.2011
Koukám, že už je to docela zastaralá diskuze, ale též přidám svoji "trošku" s myší čeládkou. Máme baráček u lesa a být bez myší či kun prostě nejde. Sice vlastníme dvě kočky, ale jedna o myši nejeví pražádný zájem a druhá, ta naopak chytá... celý příspěvek >
Myš pod podlahou, jak na ni?, 4.11.2011
Než jsem dočetla do konce, tak jsem si myslela, že existuje nějaká pojistka proti myším a kunám, ale s tím zapálením máte pravdu. Na pár let by to řešení bylo. 
Čí to je hovínko?, 4.11.2011
Též se připojuji ke kočičce/kocourovi, či malému psíkovi, ale spíš ta kočka. Máme dvě a jedna zahrabává a druhá nikoliv. Takže záleží kočka od kočky. Ale dle "vůně" by to mělo být identifikovatelné. Psí skoro vyčichne, kočičí nikoliv.
Existuje popínavka neopadající, nekvetoucí a nejedovatá?, 4.11.2011
Břečťan je jedovatý a kvete a když kvete, tak je tam hromada všelijakých bodavých hmyzích kamarádů-včel, vos i sršní. Souhlasím s umělou kytkou . Žádnou jinou, která by nekvetla, neopadávala a nebo nebyla jedovatá neznám .... celý příspěvek >
Neznámá květina z Kréty, 4.11.2011
musím uznat, že ať je to co je to, je to krásný 
Přísavník pětiprstý (psí víno) - stříhání, 4.11.2011
Zdravím, když ho sestříhnete, tak vyrazí nové šlahouny z boku, já bych ho zakrátila kousek nad zemí, rozroste se.   Máme ho namonatý na pergole s normálním vínem a z boku s břečťanem a nejvíc roste psí víno, opravdu o několik metrů za rok.... celý příspěvek >
Řebčík královský, 20.4.2011
Zdravím, my jsme měli řebčíky co si pamatuju (a to je mi 31:-))a krásně kvetly, až do předloňska, když jsem je musela vyrýpnout, kvůli pýru, který byl všudypřítomný, no a od té doby ani kvíteček, jen vyrostou, ale nekvetou, zkusím počkat ještě rok,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika