Příspěvky uživatele - 231.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lze ještě sázet?, 16.11.2011
Moc děkuji za odpověď. J
Lze ještě sázet?, 16.11.2011
Využiji této diskuze - Moc prosím o radu, mohu sázet ještě teď kontejnerované jehličnany? Zakoření ještě nebo to radši nechat na jaro? Moc děkuji J.
Cydonia oblonga - kdoule, 14.11.2011
Připojím taky dotaz. Pořídila jsem si loni na podzim ze zahradnictví kdouloň odrůda Muškatnaja. Vůbec jsem tehdy netušila, že některé odrůdy musí mít opylovače. Stromeček je malý, nicméně na jaře krásně kvetl- ale plod žádný. Nicméně musím připojit,... celý příspěvek >
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 3.11.2011
I já se považuji za upřímného a solidního zákazníka. Nebo tím myslíte pouze ty, kteří si dovolí pouze chválit? Myslím, že o solidnosti či upřímnosti výše přispívajících zákazníků nemusíme pohybovat -  jen proto, že si dovolili říct svůj... celý příspěvek >
Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným, 3.7.2011
Na Šumpersku dnes ráno 11 st. a prší- asi nastává doba ledová a ne léto- hlavně, že hlásili, že léto letos bude teplotně nadprůměrné... Dnes v kanceláři si ve svetru ohřívám ruce o hrnek s kávou, jaká je tu syrovina. No slimáci mají rej...
Kde sehnat pražce, 1.7.2011
Lidi neblázněte, když si někdo ty pražce chce dát na zahradu, tak ať si je dá, na těchto diskuzích se mi nelíbí to vzájemné napadání. Řada lidí se tu tváří jako mistr světa a nejchytřejší na světě a neodpustí si ironické poznámky... Že... celý příspěvek >
Co to je za potvoru?, 3.6.2011
Co to je proboha za příspěvek??? Ježibaba9 neumí česky nebo má spíše jiný problém?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika