Příspěvky uživatele - 201.101

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přislazování kvasu pro výrobu ovocných pálenek, 2.11.2011
To, co dělá hlava po pití, nezáleží na tom, zda byl přidán cukr nebo ne, ale na tom, jak bylo vypáleno. Já jsem už vypaloval šípkové víno, višňové víno, prokvašená povidla a kompoty, banánové víno, která pochopitelně obsahovala dost cukru (byla to... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 2.11.2011
Nelze s Vámi souhlasit. Schválně jsem udělal vzorek kvasu - jablečný mošt a vzorek kvasu - jablečný mošt + 7% cukru, aby to všechno stačilo prokvasit a ve výpalcích žádný cukr nezbyl. Nehledě na to, že byl u cukrované zápary větší výnos, byla chuťově... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 2.11.2011
To je absolutně pravda. Teorie o odečítání správné teploty jsou prakticky k ničemu. K dosažení správného výsledku, tj. pitelnosti, je třeba umět komunikovat s konkrétním destilačním zařízením. A to je ta pravá věda. Kdo to zkusí, rychle zjistí, že co... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika