Příspěvky uživatele - 226.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování strelície, 25.12.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, řekl bych že ne, leda by to byla nějaká deformace.
Problém se zelím, 1.11.2011
Zravím, je tomu tak, jedna nejmenovaná paní od nás z práce dala kdysi do kvašáků deko a milé okurky skončily na kompostu.Zelí nakládám už dlouho a deko bych nikdy nepoužil.Dávám na dno zelný list, pár vinných listů a zelí prokládám : malé cibulky,... celý příspěvek >
Jak přemístit včely, 13.8.2011
Zdravím, a nejde je posouvat postupně?? třeba 20 cm denně?
Jak uchovat plásty s trochou medu, 4.8.2011
Zdravím, nechávám přímo ve včelíně ve skříních jak veškeré souše tak i plásty s pylem i se zásobami "samozřejmě sířím " a ještě nikdy mi nic nezplesnivělo.
Kotec pro psa, 31.7.2011
Zdravím, já ho měl taky, vegetil tady 17 let.Kotec sem udělal z armovacího pletiva, oka 10 na 10 cm, a celkový rozměr kotce byl 5 m krát 2,5 m ,střecha z laminátu a samozřejmě bouda.Podlahu sem udělal z fošen, tak ať se dílo vydaří.
Choroba na uhorkach? Zltnu listy, 31.7.2011
Zdraím, chlapi nechcu se hádat ale podle prvního obrázku bych přece jen řekl že se tam prohání i sviluška ale chtělo by to pod mikroskop.
Krtek, 27.7.2011
Zdravím krtkovyháněče ;),taky sem vyskoušel zmíněný plašící válec, měl sem ho zahrabaný zároveň s terénem ale moc nefungoval. Až po kolizi s motykou, kdy se z onoho válce vyštípnul asi 2 cm kousek, začal válec jako zázrakem plašit.Takže výrobce asi... celý příspěvek >
Sazenice habru, 27.7.2011
Zdravíčko, určitě bych zvolil kontejnerované, protože ikdyž se to nezdá pořád je ještě léto. Ujme se určitě všechno, protože docela dobře koření, máme je vysoké asi 60 cm a skoro všechny už prorostly mulčovací textilií.
Madame Verté, 26.7.2011
Zdravím do Pardubic, už je to dávno co sem ji měl, byla na gdouli. Vydržela sice jen 20 let, měla malý vzrůst ale plodila hojně. Jen ty plody byly k jídlu až někdy na jaře ;).
Vysíření skleníku, 24.7.2011
Pozor na síru v sezóně! protože při vegetaci používám jen tepelné odpařovače síry, tzn. síra nesmí hořet!! nebo spálí všechny mladé výhony. No a počet knotů mimo sezónu, dám příklad : ve včelařině používám na bednu velkou asi -1.5 / 1 / 0.9 m. asi... celý příspěvek >
Proč malé okurky zasychají?, 23.7.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, to tak opravdu vypadalo ;),když na listu začíná řádit sviluška, tak je list jako by jemně kropenatý, pokusil sem se o foto.
Proč malé okurky zasychají?, 23.7.2011
Zdravím, proti textu samozřejmě nic nemám ale nezdá se vám že na malé okurce vlevo nahoře sedí nějaké potvůrky??
Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným, 22.7.2011
Opravdu je tomu tak, teď tu mám na S. M. dokonce už skoro 14 stupňů ale jak tak koukám ven na ty mraky?? ony se ty potvory zase vrací zpátky, takže léto??? nevím, nevím :(
Melounoviště 2011, 18.7.2011
Škoda, docela mazec???
Žluté listy hadovek, 18.7.2011
Odpověď raději přenechám fundovanějším, já sem ořezal spodní nejvíce napadené listy a použil Vertimec s troškou smáčedla.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika