Příspěvky uživatele - 218.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tulipány - místo květů plesnivý váleček, 26.4.2008
Ráda bych se připojila k předchozí žádosti o radu. Proč letos mám na některých tulipánech místo květů je plesnivý váleček schovaný v listech. Mám takovéto cibulky vyrýt a vyzmetkovat? Kde se stala chyba? Děkuji **Kosice**
Rostlinné insekticidy, 16.2.2008
Opravdu se nejedná o žádnou duchařinu. Já osobně fandím afrikánům, které sázím do truhlíku i mezi muškáty a na záhony mezi květiny celkem pravidelně. O zelenině nemohu nic napsat, protože jí nepěstuju a ani s ní nemám žádné pěstitelské zkušenosti. ... celý příspěvek >
Mušky v nové hlíně pro pokojové rostliny, 9.11.2007
Hlína je na cihly, na kytky je zemina. Mušky se objevují hlavně v zemině, balené a dovážené z Polska. Kdyby tam zeminu propařovali, nenosili bychom si domů žádnou havěť. Ale to je spíše námět pro obchodní inspekci. Já to rovněž řeším tím, že mám... celý příspěvek >
Blecha ze zahrady do bytu?, 13.9.2007
Hlídejte si radši s kým a kde se stýkáte. Takový přecpaný hromadný dopravní prostředek není taky k zahození a neházejte všechno na kočku. Ta se proti vám nemůže bránit, leda že by se odstěhovala.
kuna vs kohout, 8.9.2007
Jestli kunu odežene kohout, nevím. Ta "naše" už k nám nazimu z lesa nechodí a drůbež nemáme. Nikdy ale na domácí lidi neútočila a docela se nám po ní stýská. Fungovala jako prevence na myši, její někde venku utrousné hovínko dokázalo víc než kila... celý příspěvek >
Myš pod podlahou, jak na ni?, 7.9.2007
Někdy ta myška musí ven a tak bych jí tam připravila obyčejnou pastičku na myši/nevím, kolik dneska stojí a kde se dá koupit/, ale přesto připravila. Dejte do ní jednu čtvrtku vlaškého ořechu a pozor, nechejte jí volnou cestu z boku, nikoliv zepředu... celý příspěvek >
destilační přístroj, 3.9.2007
Dobrý den. Máte-li zamazané ruce od ořechů při výrobě ořechovky /hnědočerný nesmytelný odstín/, zkuste to zoxidovat hypermanganem /fialový roztok/, a pak opláchnout 3 procentním roztokem peroxidu vodíku s trochou prášku kyseliny vinné. Zabarvení... celý příspěvek >
prastará metoda ochrany rostlin, 5.8.2007
To je pravda, že slimáci berou zavděk i afrikány a i na nich si pochutnávají. Jenže jenom v době, kdy jsou rostlinky ještě malé. Já to řeším tak, že veškeré prťavé rostlinky chráním válcem vystřiženým z PET lahve od limonád. Z každé lahve se vyrobí... celý příspěvek >
prastará metoda ochrany rostlin, 2.7.2007
...vysypat...
prastará metoda ochrany rostlin, 2.7.2007
Někdy se stává, že si domů přinesete pytlík zeminy nebo sazenice plné různé hýbající se havětě. To když ti "výrobci" nebo předpěstitelé zeminu neošetří ani nepropaří. Co s tím, vyspat nebo vyhodit? Já to řeším tak, že vedle právě zasazené rostlinky... celý příspěvek >
Schnoucí konce větviček, 29.6.2007
Děkuji všem za odpověď a doplňuji podpis... Kosice
Schnoucí konce větviček, 29.6.2007
Jak se zdá, problémy nás všech jsou tu skoro stejné. Schnoucí konce větviček. I moje meruňky, byť z dovozu, na to doplatily. Jedna uschla hned po nasazené listů a nepomáhalo ani zalévání v době šíleného sucha. Druhá teď začíná zápasit o přežití. Asi... celý příspěvek >
Ako odplašiť lastovičky (vlašťovky)?, 23.5.2007
Nikdy jejich hnízdo neodstraňujte. Přivoláváte na sebe i postižený dům neštěstí.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika