Příspěvky uživatele - 64.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
hybrid švestkomeruňka, 28.3.2008
Plumcot nabízí Pražákovi v Droždíně u Olomouce. Pana Pražáka jsem se i na to ptal, ale nic kromě toho, že je to kříženec jsme se nedozvěděl. Tuším že jej tam měli za 250 Kč. Až budu mít pořádně založený půdu pro sad tak plumcot zkusím. HonzaP
Pámelník vs ptačí zob, 26.3.2008
Jedovaté jsou zhruba stějně. Pokud chcete udělat dobrou věc tak vysaďte pálmeník. Ten je totiž významný pro včely. HonzaP
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 2.9.2007
Již několik let se na naší zahradě potýkáme se sametkou podzimní. Na štípance pomáhá natíraní francovkou Alpa, tak do dvou dnů přechází svědění a velmi se uleví. Jen bych chtěla podotknout, že zahradu jsme nikdy nestříkali žádnými chemikáliemi a... celý příspěvek >
Účinná, i když laická ochrana proti sametkám, 20.8.2007
Osvědčil se nám opakovaný postřik klasickým Repelentem inkriminovaných míst - kožních záhybů apod., oblečení - zvláště dlouhé kalhoty apod. Toto oblečení rovněž postříkat Repelentem. Je to sice v létě nepříjemné, ale částečně zabrání nepříjemným... celý příspěvek >
Podzimní česnek, 9.3.2007
Děkuji za radu.
Podzimní česnek, 8.3.2007
Dobrý den, můžete mi někdo poradit? Letos nám vůbec nevzešel česnek. Měli jsme kvalitní sadbu, ošetřeno sulkou. Máte někdo podobné zkušenosti? Děkuji. Zuzka
vysavač listí, 13.10.2006
taky by mě to zajímalo. Mám "fukar-vysvač" benzíňák od Maunfielda. Jako fukar je perfektní, ale při vysávání (i pod bukem) jsou problémy i s malými větvičkami. Sice se je podaří nasát, ale zastaví ventilátor. Na to je výkon asi slabý. Takže... celý příspěvek >
Hryzec, 4.8.2006
Dobrý den, žít v míru s hryzci se nedá. Afrikán, naftalín, ořechové lístí, vykuřovací patrony, násady z Hornbachu, tím vším jsme si také prošli. Cca za 490,- Kč dostanete v Globusu plašidlo, které celkem zabírá, rozhodně ne na plochu, která je... celý příspěvek >
octomilky, 27.6.2006
Co vím ze zkušenosti, mušky - nejspíše to budou tkzv. "smutnice" jako takové jsou nepříjemné pouze tím jak poletují, ale co škodí jsou jejich larvy, které  žijí v květinové zemině. Mohou poškodit jemné kořeny rostlin. Předpokládám, že... celý příspěvek >
Také mi nekvetou kosatce - prosím o radu, 27.6.2006
Kosatce jsem vloni v září přesadila na velmi slunné místo, hlízy zasadila jen tak hluboko, aby kousek vyčníval. Nejsou napadené, mají pěkné listy. Jsou to kosatce velkokvěté, vyžadující slunce a přiměřenou závlahu. Může to být přesazením? (Podobně... celý příspěvek >
thuja, 26.2.2006
Nejlépe asi zřejmě řískováním.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika