Příspěvky uživatele - 180.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cydonia oblonga - kdoule, 26.10.2011
Keď zavaríte plody dule bez podusenia, kompôt je moc tvrdý. Sterilizácia nestačí na zmäknutie. Presladený duľový kompôt s výrazne vyšším obsahom cukru ako u bežných zavarenín je voňavá delikatesa. Kto neochutnal, neuverí. Paľo
Cydonia oblonga - kdoule, 26.10.2011
Kuky, kvitne Vám? Ak kvitne a neplodí, potom potrebuje opeľovača. Paľo
Hrušeň Clappova, 26.10.2011
Williamsovu červenú som pestoval na voľne rastnúcej palmete do výšky cca 3 m. Naštepil som ju vtedy do Clappovej. Za 15 rokov mala kmienik tlstý asi 10 cm. Rodila každý rok plný kôš nádherných plodov. Letorasty boli zdravé a silné ako prst. Záhradku... celý příspěvek >
Jabloň rozela, 26.10.2011
Pri odrode Topaz sú ohlasy pisateľov do fóra často protichodné. V záležitosti prelomenia rezistencie aj horkej pehovitosti. Asi záleží na kokrétnych podmienkach pestovania a možno aj na kvalite množiteľského materiálu. Ja som kupoval prevážne z... celý příspěvek >
Proč neprorazil General Leclerc, 26.10.2011
Ďakujem Petře! Vrch palmety Dicolor som preštepil Janou, na jar by mala kvitnúť, ale asi to nebude ten pravý opeľovač? Máš skúsenosti s novými odrodami Astra, Beta, Erika, Decora...? Ktorú by si vybral ako najchutnejšiu? Paľo
Black Magic, 26.10.2011
Spýtam sa môjho predajcu, odkiaľ na jar odoberal viaceré stolové odrody firmy Jural. V Strážnici sú 2 záhradníctvá vedľa seba. Vnútri toho väčšieho, ktoré má skleníky, je drevená predajňa záhradk. potrieb a tam predávali tiež zavoskované sadenice od... celý příspěvek >
Narašený česnek, 26.10.2011
Učebné texty sú veľmi poučné v záležitosti získania prehľadu o stave výživnosti pôd v čase, kedy sú počty HZ a tým aj produkcia statkových hnojív razantne znížené a kedy sa aj menej hnojí priemyselnými hnojivami. Známa je aj dôležitosť síry pre... celý příspěvek >
Cydonia oblonga - kdoule, 26.10.2011
Nechajte ich Honzo zožltnúť- dozrieť, až budú silno voniať a potom ich nakrájajte, kraťúčko podúste v troche vody a potom zavarte. Do každého poháru dajte podusené duľe, 4 polievkové lyžice cukru a po okraj vodu. Paľo
Řez broskvoní, 26.10.2011
Súhlasím s pánom Milošom. Ak nemáte na stromku riadne vyvinutú koreňovú sústavu, radšej ho zazimujte a na jar (podľa vývoja počasia- najskôr koncom marca) sa nebojte pri výsadbe nadzemnú časť razantne ostrihať. Výška 3 metre ukazuje na dosť bujný... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika