Příspěvky uživatele - 4.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
I toto je Mountfield, 26.7.2008
Ondřejovi z moravského Mountfieldu to že jseš spokojenej ti neberu, jestli tam kupuješ travní semeno tak ti asi vyklíčí, já jsem tam nechal během roku přes dvěstěpadesát tisíc a nevim čemu říkáš bulvár a špína, to je moje osobní zkušenost a ne jenom... celý příspěvek >
TZ-4K-14, 6.2.2008 Obsahuje fotku
Pan Franc mě požádal o umístění obrázků.Plním.
TK, TZ, MT, Holder, 6.2.2008 Obsahuje fotku
Pan Franc mě poprosil o umístění fotek.Plním.
Honda Vs. Briggs, 1.9.2007
Nejlepší motor na trhu na zahradní techniku je motor Briggs INTEK PRO OHV 65. Nevyrovná se mu ani Honda. Má mazání tlakovým olejem s olejovým filtrem. Jeho životnost je tudíž velice dlouhá...
Rozlehlá zahrada na skále, 24.2.2007
dobrý den, mám podobnou zahradu, kolem plotu je stěna z jabloní, bohužel již hodně stará a některé stromy začaly usychat...rozhodla jsem se pro postupnou obměnu za volně rostoucí živý plot, který nebudeme stříhat, ideální  výška by byla... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika