Příspěvky uživatele - 105.244

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lonicera Henrii - mnozeni, 1.5.2009
Dobry den, muzete mi prosim poradit, zda se da tento zimolez mnozit a jak? Napadlo me rizkovani nebo zkusit pritlacit delsi vyhony do zeme, zda nezapusti koreny.  Loni jsme je zasadili k jedne strane plotu. Uzasne se rozrostly, takze bych je... celý příspěvek >
Příprava půdy - rozbíjení hrud, 29.3.2008
Tak už jsme to vyřešili. Koupili jsme těžkou kovovou rohožku, tu ještě zatížili betonovými dlaždicemi a udělali si tak malé "vláčecí brány". Funguje to bezvadně.
Příprava půdy - rozbíjení hrud, 28.3.2008
Dobrý den, můžete mi prosím někdo poradit, jak co nejefektivněji rozbít hroudy hlíny na cca. 300m2. Projeli jsme pozemek 2x kultivátorem, ale hroudy stále zůstaly. Chceme set trávu. Děkuji
Irritrol x RainBird, 10.9.2007
Dobrý den, máte někdo zkušenosti se zavlažovacím systémem Irritrol? Jak vychazí v porovnání s RainBirdem? Jde mi o spolehlivost a kvalitu.
Podzimní výsev trávníku, 1.9.2007
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s podzimním výsevem trávníku? Do kdy lze zhruba set, aby trávník přežil v dobré kondici zimu? Nebo máme raději počkat do jara? Pozn. máme 3letou dceru, která bude běhat po zahradě.
Jeřáb do malé zahrady, 29.8.2007
Dobrý den, můžete mi prosím doporučit vhodný druh jeřábu do malé zahrady (250m2) k odstínění pohledů od bytovek, Chtěla bych výšku do 10m a šířku max. 5-6m. Zahradník mi doporučuje jeřáb duryňský Fastigiata kvůli plnosti koruny, ale mám strach z 20m... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika