Příspěvky uživatele - 226.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chování palíren při destilaci, 29.1.2012
Vážený pane Šlosare, velmi mě zaujal Váš příspěvek, sám jsem si nechal pálil švestkový kvas jen dvakrát (2009, a asi před týdnem), bohužel jsem si přečetl Váš příspěvek až teď a dost mě poplašil Pálení probíhalo v Kácově. Dle webových stránek... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 22.11.2011
Děkuji Vám za radu, bohužel v některých chladnějších dnech teploty klesly až ke třem, čtyřem stupňům Celsia - což je asi pro kvasinky smrtelná teplota, že? Nyní se snažím udržovat teplotu konstantně kolem oněch 8 stupňů, ale pro dokvašovací proces je... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 21.10.2011
Dobrý den, cca před měsícem jsem uzavřel sud (120 litrů, kvasná zátka) se švestkovým kvasem, při nynějších teplotách je v prostředí kolem 8 stupňů Celsia. Je to pro kvasinky a kvašení málo? Co mám dělat nemám-li jinou možnost (prostor) pro... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika