Příspěvky uživatele - 218.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rucni nuzky Bahco, 16.10.2011
Oboje nůžky jsem vybíral osobně. Nejprve ty s otočnou rukojetí: byly v malém krámku za výhodnou cenu a tak jsem si řekl, že to zkusím. S výběrem jsem spokojen. Později jsem vybíral další nůžky - osobně, v železářství, měl jsem možnost si je v ruce... celý příspěvek >
Schéma filtrace, 16.10.2011
Ještě by mne zajímala půdorysná plocha jezírka a jeho hloubka (a tedy hloubka umístění spodní guly). Josef.
Rucni nuzky Bahco, 16.10.2011
Ani já jsem netvrdil nic o důležitosti otočné (či pevné) rukojeti. S těmi M nůžkami s otočnou rukojetí se mi stříhá pohodlněji, jemněji a lépe se mi drží (spíše je jen přidržuji palcem a stříhám protilehlými prsty), než s oněmi L nůžkami s pevnou... celý příspěvek >
Schéma filtrace, 16.10.2011
Dalších několik otázek: Bude samospádem dostatečně fungovat skimmer? Bude samospádem fungovat (dostatečně) spodní gula? Jaký bude rozdíl hladin v jezírku a ve filtru? Co se stane při výpadku proudu/ (vypnutí čerpadla)? UV lampa by zrovna tak mohla... celý příspěvek >
Rucni nuzky Bahco, 16.10.2011
Ještě důležitější, než pevnost a pohyblivost rukojetí, je podle mých zkušeností velikost nůžek, aby pohodlně padly do ruky. Ačkoli nemám úplně malou dlaň (podle mého názoru), tak se mi s nůžkami velikosti "L" nedělá tak dobře, jako s velikostí "M". L... celý příspěvek >
Schéma filtrace, 16.10.2011
Pokud to má být gravitační filtrace, bude touto gravitací fungovat přítok do filtru z guly a skimmeru? Nemělo by místo výtlačného čerpadla od filtru do jezírka být spíše "odsávací" čerpadlo od skimmeru a od guly zaústěné do kartáčové komory filtru a... celý příspěvek >
Název rostliny, 16.10.2011
Ano, kohlérii jsem samozřejmě měl na mysli. Jaké druhy a odrůdy jsou pěstovány a která z nich je přímo tahle, co je na obrázku, však nevím. Takový přehled nemám a taky bych musel na googlu vyhledávat obrázky a porovnávat. Na "celý svět" uvádějí, že... celý příspěvek >
Název rostliny, 16.10.2011
Tak uplynuly 4 hodiny a 48 návštěv od položení dotazu a žádná odpověď? Je to rostlinka z čeledi podpětovitých a začíná na "K". Josef.
Co je to prosím Vás za rostlinu?, 16.10.2011
Samozřejmě, že je to hajan5 správně určila jako líčidlo jedlé - Phytolacca esculenta. I s létáním semínek: bobule líčidla jsou oblíbenou potravou ptáků a tak semínka lítají všude možně, kam je ptáci vytrousí. Šíření líčidla se označuje až jako... celý příspěvek >
Nuzky na strihani ovocnych stromu, 16.10.2011
Stanislawe, Vámi uvedené nůžky jsem zatím neměl "odvahu" zkusit. Zatím se mi zdály moc "fórové" a nevzbuzovaly ve mně moc důvěry. Josef.
Právě mi (v říjnu) vykvetly kanadské borůvky - co dělat?, 16.10.2011
Nebojte, nedotklo se mě to. (Ale píšete "..všichni jsme..."). Josef.
Nuzky na strihani ovocnych stromu, 16.10.2011
I tady s Vámi, P., souhlasím. V ruce jsem měl už řadu různých značek a z různých materiálů. Hliníkové jsem obvykle polámal brzo. Myslím, že z hliníkových, jsou vysoce kvalitní značky Felco (ty jsem nezlomil, ale přišel jsem o ně jiným způsobem). Nyní... celý příspěvek >
Právě mi (v říjnu) vykvetly kanadské borůvky - co dělat?, 16.10.2011
Ale P., nemusíme být všichni slepí. Všiml jsem si oné drobné nepřesnosti už včera, ale nechtěl jsem být první :-), kdo na to upozorní.Nechával jsem prostor i dalším. I u poznávaček (otázky typu "co je to") už většinou neodpovídám ihned, kdy jsem si... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika