Příspěvky uživatele - 145.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hodnocení meruňkové sezóny 2011, 13.10.2011
Neviem či viete, za akým účelom tieto fungicídy na jeseň a na jar aplikujete, ale proti monilióze marhúľ a iných ovocnín Vám istotne nezaberú. Paľo
Mac Intosh a Lobo, 13.10.2011
Dobrý deň! Mc Intosh a z neho vyšľachtený Spartan majú okrem netradične fialovočervenej šupky žiarivo bielu sladkú dužinu s nenapodobiteľnou typickou vôňou. Môžete ich pestovať aj v chladnejších polohách. Konzumne Vám vydržia rozhodne dlhšie ako do... celý příspěvek >
Postřik jablek před uskladněním, 13.10.2011
Z uvedených prípravkov by som odporúčal pred sklizňou jabĺk iba Flint Plus. Starší fungicíd Euparen aj novší Mythos sa používajú vo vinohradníctve ako prevencia botritídy na strapcoch, ale proti monilióze uskladnených jabĺčok pravdepodobne nezaberú.... celý příspěvek >
Latex nebo vápno, 12.10.2011
Takisto sa mi nepáčili krúžky na kmeňoch vyleptané Chemstopom. Odstráňovanie lepu pomocou benzínu je prácne a neekologické. Papierová páska sa mi osvedčila. Pre istotu ju obtočím 2x.Chemstop ju impregnuje proti rozmočeniu dážďom. Namiesto papierovej... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika