Příspěvky uživatele - 145.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
4 takt křovinořez MS 246 nebo MS 335?, 11.10.2016
MS246 mám asi půl roku. Před nim jsem měl starší čínu 2Takt s papírově téměř stejně siným motorem, ale rozdíl ve výkonu a zátahu je znát celkem dost. Myslím, že i díky 4T motoru lípe zabírá od spodu. Můžu sekat s trojzubcem třeba na půl plynu,... celý příspěvek >
Lehčí křovinořez do svahu, do 7000Kč, 5.8.2016
Tak jsem pořídil nakonec právě ten čtyřtakt MS246.4. od Dolmaru a naproto vyhovuje. Na trávu, která roste v mokřině a je mokrá / hustá (strunou to opravdu moc nejde), si přehodím kovový nůž, teď mám origoš trojzubec, a tím to jde opravdu krásně,... celý příspěvek >
Lehčí křovinořez do svahu, do 7000Kč, 16.5.2016
Konkrétně Dolmar MS 246.4 mě zaujal. Jak na tom bude výkonově pro moje potřeby, bude stačit? Strunou, anebo nožem?
Lehčí křovinořez do svahu, do 7000Kč, 16.5.2016
Rád to trochu přehodnotím, jestli to dělám špatně. Budu rád. Zatím jsem sekal strunou, asi 1x14dní a udržoval jsem trávu v mokřině na zahradě v nějáké rozumné výšce max. do 30cm, plus jsem dosekával na zahradě prudší svahy, kam se už klasickou... celý příspěvek >
Lehčí křovinořez do svahu, do 7000Kč, 11.5.2016
No k tomu náklonu mi v obchodě Hecht mi prodavač říkal, že 4 takt se může ve velkém náklonu špatně mazat, pokud teda nemá nějáké tlakové mazání. Což ty obyčejné asi nemají. Stejně, jako třeba u klasické sekačku s pojezdem, u které jsem byl taky kvůli... celý příspěvek >
Lehčí křovinořez do svahu, do 7000Kč, 11.5.2016
Poradíte prosím s výběrem benzínového křovinořezu popř vyžínače? Snažil jsem se zorientovat, ale nemám jasno. Budu sekat pravidelně zahradu cca 1000m2, jde jen o trávu, popř kopřivy, ale spíš ve větším svahu, jsou tam podmáčená místa, mokrá... celý příspěvek >
Péče o neznámou odrůdu jabloně, 6.5.2013
Zdravím, silně mi to připomína Rubín, nebo nějaký klon. Počkal bych ale určitě na plody. Radim
Vytvořme společnou nazorovou degustaci starých odrud, 13.2.2012
Zdravím Má někdo zkušenost s přiroubováním odrůdy Grávštýnske do jiné odrůdy? konkrétně jedné z těchto: malinové holovouské, hornokrajské nebo jadernička. Mám je již pěkně zapěstované, na semenáči od pana Peška. Všechno by to měly být bůjnější... celý příspěvek >
Vytvořme společnou nazorovou degustaci starých odrud, 7.2.2012
To není důvod šmahem je odsoudit, když otazku otočím kolik je moderních rezistentných odolných, nenáročných přitom skvostných a chutově všem vyhovujicích odrůd? Taky jich moc nebude. Na skoro každe se najde chyba. A za 20-30 let je vykopeme... celý příspěvek >
Stará (ne)známá jablon, 13.10.2011 Obsahuje fotku
Takže dnes jsem měl chvilku tak tady je nějaka fotečka. Chut už je zajimava a jablko je docela štavnate. Radim
Stará (ne)známá jablon, 6.10.2011
Dobrý den, po delší době se vracím k původnímu vláknu teto diskuze. Dnes jsem se byl kouknout na onen strom. Pár jablíček tam bylo, bohužel neměl jsem sebou fotak, ale to neva, jsem přesvědčen že se jedna o krasokvět. Tvar a barva je na chlup stejna... celý příspěvek >
Co právě sklízíte?, 20.9.2011 Obsahuje fotku
a ještě jedna fotka. Žádnou nahořklost tam ale necítim, takže uvažuju jestli je můj typ vůbec správny. Jablko má tak 7-8cm, takže žádny veleobr. Radim
Co právě sklízíte?, 20.9.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den pro názornost posílam obrázek domnělého hranáče. Radim
Co právě sklízíte?, 20.9.2011
Dobrý den pane Pal'o Není důvod se hněvat, sranda musí být, i kdyby na chleba nebylo. A občas se i tady na tomto foru musím usmívat:). Radim
Co právě sklízíte?, 19.9.2011
Dobrý den pane Pal'o, Máte jistě na mysli pana Peška, tak od něj jsem už taky pár stromku kupoval. Děkuji Vám za názor. Jsem rád že se více lidí shodlo v názoru na Matčino. A taky bych rád udělal radost mé tchyni která na tyto jablka vděčně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika