Příspěvky uživatele - 170.160

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Právě mi (v říjnu) vykvetly kanadské borůvky - co dělat?, 4.10.2011
Na jabloni odrody Braeburn mám konce letorastov obsypané kvetmi. Kúsok nižšie visia obrovské tvrdé dozrievajúce jablká. Nie som z kvitnutia smutný, lebo viem, že zimný mráz spáli iba konce konárov a čo je nižšie, na jar v pohode vyraší. Paľo
Medzikus, 4.10.2011
Myslím si, že bujnosť rastu naštepenej odrody Vám, podobne ako pri medzištepení čerešní, ovplyvní vložka M9. Záleží aj v akej výške ju navrúbľujete. Paľo
Rez x jalovec, 4.10.2011
Ja si tiež neviem predstaviť, že by niekto z hasičského rebríka striekal topolovite rastnúce hrušne proti hrdzi. Je pravda, že rezervoárom infekcie sú aj staré a neošetrované infikované stromy, pod ktorými nikto nezberá na jeseň lístie. S tým nič... celý příspěvek >
Co Vaše réva? (rok 2011), 4.10.2011
Kamarát vo svojom vinohrádku v Svätom Jure, o ktorom som v posledných dňoch písal, cez víkend oberal Dunaj. Cukornatosť bola 26 st.! Paľo
Banánové jablko?, 4.10.2011
Pane Vlastimile, na akej podložke pestujete jablká našich dedov- Banánové zimné? Niektoré škôlky ho predávajú na podpníku A2. Po konzumácii sa prosím pochválte, či je chuť naozaj výrazne banánová, alebo iba slabý náznak? Paľo
Rez x jalovec, 4.10.2011
Pane AB, lokalitou so slabým infekčným tlakom som mal na myslil výskyt choroby na tak malej listovej ploche, ktorú zvládnete vyriešiť mechanicky- otrhaním zo zeme, event. z malého rebríka. V novších záhradách či záhradkových osadách sa so statnými... celý příspěvek >
Rez x jalovec, 3.10.2011
V lokalitách, kde nie je silný infekčný tlak, plne postačuje mechanický zásah. Už min. dve sezóny sa mi darí odstrániť problémy s hrdzou na hruške bez postreku- iba odtrhnutím listov hneď po zbadaní príznakov (na jar). Hrst listov napadnutých hrdzou... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika