Příspěvky uživatele - 93.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rýč fiskars, 4.10.2011
Dobrý den.Chci si koupit opravdu dobrý rýč u kterého se mi nebude stále dokola lámat násada a který něco vydrží.Koukala jsem na fiskarsy... zdají se mi neuvěřitelně lehoučké, argonomické,teleskopické... Jaké máte zkušenosti, děkuji Blanka
Jaký drtič větví, 25.9.2011
Dobrý den, vlastním válcový šrotovník Grizzly 2500.Mám jej už tři roky.Byl jsem s ním spokojen.Těsně po záruce "odešla" skřň,ve které se otáčí nožová hlava.Po výměně se po nějaké chvíli začal otáčet nůž pouze do proti směru, tak že nedrtí... celý příspěvek >
Sekačka Husqvarna R 53 SV, 24.8.2011
mám ji také už 5.rokem a se zadními koly jsem měl problémy každý rok(žlutými koly) bez problému je reklamují, neboť vědí, že jsou nekvalitní. Už po roce 2009 začali dělat kola barvy šedé a ty tři paprsky od středu kola jsou úplně jinak tvarované a... celý příspěvek >
Žlutě kvetoucí jahodník, 21.6.2010
Zdravím všechny.Jako dítě jsme u babičky slýchavali, že ty jahody, které kvetou žlutě nesmíme jíst, jsou prý jedovaté... Plod je spíše pulkulatý, květ žlutý a nejčestěji žlutěkvetoucí jahody vídávám pěstované někde v záhoně, nebo skalce, jako... celý příspěvek >
Nať, 19.6.2010
Zdravím.Nevíte jak ochránit brambory proti okusování brambor od srn a jiné zvěře.děkuji moc za radu
Problém s vari, 27.5.2010
Mám problém s motorem JIKOV, po zahřátí (cca15 minut sečení), dojde k vypnutí motoru při plných otáčkách jako by došlo k vypnutí.Po vychladnutí opět nastartuje.... svíčka, kabel i "fajfka" již vyměněná, poradte co dál? Díky
Pýchavka - vatovec, 26.5.2010
Ahoj všem, taky jsem si koupila sadbu vatovce a hned jak se oteplí a přestane denně pršet chystám se ji"vysadit"do kopřiv.Jste tady někdo, kdo jste vyseli mycelium před 2,3,4...roky, jak to vypadá s úrodou?
Kiwi, 26.5.2010
Zdravím všechny.7 let máme na zahradě samosprašné kiwi-bohužel nevím odrůdu.Roste jako z vody, je to nádherná liána.Taky jsem zkoušela vše možné... hnojit, stříhat,nestříhat... nic prostě nekvete, každý rok si říkám, snad za rok.V loni jsem zasadila... celý příspěvek >
Povrch na terasy topstone, 24.5.2010
Dobrý den, prosím o podělení se o zkušenosti s materiálem topstone, který se používá na terasy, venkovní schodiště, kolem bazénů apod. Na vzorcích to totiž vypadá dobře, ale mám obavy, jestli se to nebude drolit. Děkuji za rady.
Kuřince, 8.5.2010
Dobrý den všem.Podrobně jsem přečetla všechny dostupné informace o nakvašených slepičincích-u nás kuřincích.Jen jsem se nedopátrala, jestli se zákvasem můžu podlít i stromky, trvalky,maliny, rybízy... a jak často můžu hnojit třeba letničky v... celý příspěvek >
Kompost, 7.3.2010
zdravím všechny.Chtěla bych si založit kompost.Nechci ho mít jen tak v rohu, ani nechci žádný kompostér z obchodu.Z čeho je nejlíp kompost-obvod udělat.Plech, dřevo,guma??Co nejdýl vydrží, je nejvhodnější a nejpěknější.Kompost bych chtěla tak 2 na 2... celý příspěvek >
Jaký kultivátor?, 21.9.2009
Pěkně zdravím všechny co mají MKS 60. Zrovna čtu tyto řádky a jsem před rozhodnutím zda MS07 nebo MKS 60. Osobně se mi více líbí MKS, ale chtěl bych jej s kolama 12 ale zas kvůli bubnovky to nejde tam se uvádí pouze 8. Kdo má s tím zkušenosti?Stačí... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika