Příspěvky uživatele - 41.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rhodondendron, 30.9.2011
Hřížením? Jak se to dělá prosím? Rhodondendron mám ve velkém květináči, postačí když ho vezmu z venku na chodbu? Aby v květináči nezmrzl.
Rhodondendron, 29.9.2011
Koupila jsem si krásnou rostlinu rhodondendron Japanse Azalea ´Anouk´ (přesně opsaný název ze štítku) a ráda bych věděla jak kytičku rozmnožit a jak jí zazimovat. Moc děkuji Eva
Jedná se o trvalku?, 29.9.2011
Koupila jsem si kytičku která měla na štítku napsáno Gypsophylla muralis Gypsy Deep Rose. Mělo se jednat o trvalku ale kytička mi úplně uschla, co jsem ale koukala i po jiných zahrádkách kde ji měli také tak oschla všem. Tak nevím zda je to normální... celý příspěvek >
Pernetya, 19.9.2011
Dobrý den, chci si koupit Pernetyi pro její krásné ozdobné bobulky. Mám ale dvě malé děti a tak by mě zajímalo zda je jedovatá či není. Do jaké výšky vyroste, a jak poznám že jde a samičí a samčí rostlinu?  Děkuji Eva
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika