Příspěvky uživatele - 135.183

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zniceni vseho ziveho - nejlepsi postup?, 30.9.2011
Dobrý deň! Súhlasím s názormi pána Josefa. Aj keď nie som prívržencom bezhlavého používania pesticídov, myslím si, že p.Josef radí rozumne a z praxe. Neviem, čo mieni tazateľ na začiatku vlákna s pozemkom robiť? Ak ho chce využívať na pestovanie a... celý příspěvek >
Co dělám špatně?, 30.9.2011
Namiesto ničenia buriny v trávniku herbicídmi (Bofix) sa dá použiť lacnejší a trocha namáhavejší spôsob- vypichovať pomocou kovového nástroja, na konci zabrúseného. Predávajú ho vo všetkých marketoch. Ak máte pri dome 1-2 áre zelenej plochy, nie je... celý příspěvek >
Letošní choroba jablek, 29.9.2011
Tiež som niekoľko rokov nevápnil a v tomto roku sa mi to vypomstilo. Polovica jabloní nezarodila. Kompost nie je všetko. Sklovitosti a pehovitosti jabĺk je u mnohých záhradkárov v tejto sezóne veľa. Listovým hnojivom sa nič nepokazí, ale hlavná dávka... celý příspěvek >
Neznámá odrůda jabloně, 29.9.2011
Rony, predali Vám to, čo ste chcel. Je to Topaz, práve ho oberám. Bohužiaľ iba pár plodov. V tomto roku mi Topaz, Rajka a Orion vysadili. Orion ešte ani nezačal rodiť. Topaz bude okolo Vianoc v chuťovom zenite. Chuť je naozaj skvelá, vyvážená, dužina... celý příspěvek >
Pěstování švestky i přes zimu?, 28.9.2011
Pre diskutujúceho 3.23: Bavíme sa na teoretickej úrovni. Nikto z nás to neodskúšal. Predpokladám ani Vy. Zatiaľčo my sa bavíme, Vy sa rozčulujete. Ak ste v biologii pre základné školy nečítal nič o dormancii či biologických hodinách, potom odporúčam... celý příspěvek >
Prosím o radu - nevím co je to za rostlinu, 28.9.2011
Niečo podobné ako na snímke na začiatku vlákna zavára do pohárov už roky naša bufetárka. Hovorí tomu čučoriedky, čaká do jesene až zmäknú a potom z plodov robí pre celú rodinu kompóty. Zatiaľ sa nikto neotrávil. Paľo
Pěstování švestky i přes zimu?, 28.9.2011
Napadlo ma, že by ste so mohol opýtať v niektorej botanickej záhrade, aké majú skúsenosti s pestovaním ovocnín mierneho pásma. Cez zimu nie je iba nízka teplota, ale aj kratšia dĺžka dňa. Musel byste zrejme umelo prisvetlovať. V opačnom prípade bude... celý příspěvek >
Hurmikaki, tomel japonský, 28.9.2011 Obsahuje fotku
Spočiatku z očka vyrašila iba krátka ružica listov a potom dlho nič. Začiatkom septembra sa Nikita rozbehla a za krátky čas narástol dlhý zelený výhon. Paľo
Hurmikaki, tomel japonský, 28.9.2011 Obsahuje fotku
Juro, posielam konečne fotky môjho Nikity. Na prvej je tubus, vnútri ktorého celé leto rašila naočkovaná Nikita.
Pěstování švestky i přes zimu?, 28.9.2011
Dobrý deň! Pokiaľ očakávate od slivky úrodu, musí zakvitnúť. Kvety sa vyvíjajú z pukov v pazuchách listov. Listy musia odpadnúť vplyvom ochladenia. Bez zimy to asi nepôjde. Slivka nie je banánovník. Paľo
Kam se poděl Šampion?, 28.9.2011
Dobrý deň pane 153.9. Ďakujem za Váš názor aj pochvalu. Myslím, že to s tou tichou závisťou preháňate. Je možné, že som bol pred rokmi prvý v osade, ktorý pestoval novinku Pinovu, vtedy na M9 a rozdával záujemcom vrúble. Získala si ma chuťou a... celý příspěvek >
Kam se poděl Šampion?, 27.9.2011
Máte pravdu, omyly sa stávajú aj pri kombinácii génov. Pre šľachtiteľov je to vždy príjemné, keď takýto "omyl" pomôže vylepšiť celkový profil novej odrody. S tým vyfarbením máte tiež pravdu. Je to stará známa vec, že jablká v nížinách sú horšie... celý příspěvek >
Ako Vám dozrievajú strapce?, 27.9.2011
V prípade, že Ukrajinci na fóru popisujú ten istý množiteľský materiál, aký vyšľachtila D.Pospíšilová, potom je až neuveriteľné, ako rozdielne sa vyvíjajú semená v bobuliach v teplých južných oblastiach a v okrajových severných. Záhorie nepatrí k tým... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika