Příspěvky uživatele - 109.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vertikutátory, provzdušňovače, 12.3.2012
tak Vari system prisel na trh s provzdušňovačem/prořezávačem PP-60 ale ta cena :(
Vertikutátory, provzdušňovače, 12.3.2012
Dobry den, jaky vybrat na zahradu velikosti cca. 800m2? Nechci nic draheho (preci jen se pouziva 2-3 do roka) ale zase at neco snese. Rozhoduji se mezi AL-KO 38 VLE COMBI CARE (+ 3roky zaruka, 55 l kos)  nebo HECHT 1631 3 in 1 (+ 1600 W, 40 cm... celý příspěvek >
Kdo vlastní destilační přístroj Medienka s olejovou náplní?, 12.1.2012
můžete prosím upřesnit typ a výrobce topné spirály /olej/ -jak jste sliboval v lednu 2011.Díky za odpověď Vladimír.
Destilační přístroj, 8.1.2012
prosím o vysvětlení: jak podstatně, či zanedbatelně ovlivňuje funkci aparatury vzestupná, příp.sestupná trubka z destilačního kotle do chladiče.Pro ilustraci-na ofistránkách např.firmy Janča se vždy jedná o vzestupné vedení /odhaduji cca 30cm v délce... celý příspěvek >
Koňak, brandy, vínovice a jiné ušlechtilé destiláty, 27.9.2011
Obě vínovice / brandy-pokud to není příliš vzletné pojmenování / měly barvu asi jako silný čaj, popravdě mi více chutnala ta první-z bílého vína.Zda bylo víno sířené netuším / ale mohu se podívat na etiketu, pokud tam bude toto uvedeno/.Výchozí víno... celý příspěvek >
Koňak, brandy, vínovice a jiné ušlechtilé destiláty, 27.9.2011
do nového 5 lt dubového soudku /po procedurách s opakov.zavodněním vařicí a poté stud.vodou - dle doporučení výrobce/ jsem ve 2 případech uložil /a vždy na 6 měsíců/ nejprve bílou vínovici a poté červenou/.Vínovici jsem vydestilovat v labo podmínkách... celý příspěvek >
Založení živého plotu?, 26.5.2011
Dobry den, budu vysazovat zivy plot z 20-25cm vysokych prostokorenu Ligustrum vulgare-atrovirens (ptaci zob). Chci sazet 30 cm od sebe do sponu, radky 20cm. Od plotu bych dal prvni radek 20cm. Mam v umyslu odkopat cca 5-8 cm hliny (od plotu... celý příspěvek >
Cupressocyparis leylandii - Cyprisek leylanduv, 5.5.2011
nikdo nevi? v zhledem k cenam Cyprise jsem zacal uvazovat o Ptacim zobu, mate nekdo presny nazev neopadave verze? diky za info
Cupressocyparis leylandii - Cyprisek leylanduv, 4.5.2011
kde sehnat za rozumnou cenu cca 60ks Cupressocyparis leylandii - Cyprisek leylanduv?
Smrk, 22.4.2011 Obsahuje fotku
Dobry den, mam prosbu, co je to za srmk? Podle me smrk pichlavy (stribrny) ale asi nejaky zakrsly. Ma asi 12 let a velikost 1,5m, poslednich 5 let ho mirne zastrihuji.
Nizky kerovy plutek z drobneho ovoce, 29.9.2010
potrebuji poradit, na zahrade potrebuji rozdelit pozemek nizkym cca 0,5-0,8m vysokym rostlim pruhem a napadlo me vyuzit neceho co mi bude uzitecne, treba boruvky ale nemuzu najit odrudu ktera bude v budoucnu jen takto velika. Koukal jsem... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika