Příspěvky uživatele - 190.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivovice - kvas, 26.9.2011
kvas bych zakryl. Atmosféra CO2 nad kvasem pomůže současný stav nezhoršovat. Před odvozem na pálení seškrábněte vrchní zoxidovanou vrstvu "koláče".   Ať je dobrá
Palírny (oficiální) a jejich kvalita, 23.9.2011
Nejen s kvalitou pálenky ale především s velikou vstřícností a jednáním jsem byl letos spokojen a překvapen v pálenici ve Viničných Šumicích. Léty "zaběhnutá" pálenice s dvoukotlovou kolonou v mědi, z které dýchá domácí atmosféra venkova provoněná... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 20.9.2011
Pokud jsem pochopil dobře vysvětlení majitelky pálenice, jde o 2 kotle, 2 chlaďáky v 1 uzavřeném okruhu.
Destilační přístroj, 19.9.2011
Ač laik nicméně "uživatel" dobré pálenky jsem letošní požehnanou úrodu meruněk po prokvašení v sudech rozdělil rovným dílem na 2 části. První jsem pálil v pálenici vybavenou nerezovou kolonou, s 3 denním odstupem 2 část v pálenici vybavenou... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 29.8.2011
Napínání příznivců značky trvá již delší dobu nicméně minimálné fotky jsou pěkné a profesionálně povedené.
Hodnocení meruňkové sezóny 2011, 12.8.2011
Pěkné, vybrat si z tohoto novou odrůdu pro vysazení, byl bysem na rozpacích. Moje hodnocení by bylo mnohem jednodušší. Meruňková sezona byla přes jarní výskyt moniliózy slušná. Staré odrůdy rovným dílem Maďarská a VP daly proti loňsku ůrodu velmi... celý příspěvek >
Přehazování kompostu, 10.8.2011
Nejsem si jist, jestli je můj postup správný ale jedu jeden kompost který 2x ročně přehazuji. Začátkem dubna překatruji, co je vyzrálé jde ke stromům a do záhonu, co zbylo jde dolů nebo pokud je dostatek štěpků ze zimního prořezu stromů popř od... celý příspěvek >
Brambory - Valfi, 9.8.2011
Na jaře jsme koupili sadbu Valfi v Brně v zahradnictví Čtyřlístek v Brně Bystrci vedle OBI. Vzhledem k vývoji počasí, že nebylo třeba se sázením pospíchat, se dostala i část sadby na stůl na talíř. Barva uvařených Valfi brambor byla odpudivá natolik,... celý příspěvek >
Lazura na mokré dřevo?, 28.7.2011
Na dřevostavby typu altán, pergola nebo krov střechy se čerstvé nebo mírně proschlé dřevo běžně používá. Před vlastním vrchním nátěrem vždy používám penetraci proti plísním, hnilobě a dřevokaznému hmyzu ve 2 nátěrech a množství, co dřevo vezme,... celý příspěvek >
Deformace plodů meruněk v důsledku silného výskytu strupovitosti, 26.7.2011
Spodní a krytá strana plodů se zdá být zdravá, nejde o poškození plodů kroupami??
Pták loví ryby z jezírka, 18.7.2011
Dle Vašeho popisu by mohlo jít o čápa černého. Mít tohoto pána za návštěvníka svého jezírka, jásal bych a snažil se to nafotit. Drtivá většina lidí u nás tohoto ptáka mimo web nikdy neuvidí, Ryby se dají dosadit. speciální plašidla neudou třeba,... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu na vysokou trávu ve svahu (cca 1700m2), 18.7.2011
STIHL – 4mix STIHL přichází na trh se zcela novou koncepcí ekologického spalovacího motoru. Ten pracuje na čtyřtaktním režimu, palivem je však směs oleje a benzínu 1:50 používané v dvoutaktních motorech. Motor je kompletně mazán pouze touto... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu na vysokou trávu ve svahu (cca 1700m2), 18.7.2011
Křoviňáky od Sola a Dolmaru neznám ale od Stihlu vezměte v klidu od FS 310 nahoru dle peněženky. Na uvedenou plochu několikrát ročně by byla dostatečná, cokoli silnějšího práci urychlí. Profi mašina, profi šráky, výborná ůroveň vibrací a většinou i s... celý příspěvek >
Transparentni povrchova uprava terasy, 17.7.2011
Po důkladné penetraci bych použil některý z olejových nátěrů ve třech vrstvách štětcem řádné vetřených do dřeva.   j.c.
Pěstitelské pálení a limit, 26.6.2011
Pokud je v uvedeném množství poctivě založený kvas z meruněk a švestek, potom je pálení třešnění a jablek zbytečné.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika