Příspěvky uživatele - 106.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Voda v bazénu, 7.7.2012
Dobrý den dnes sme napustili bazén ze studny a dali chloršok.K večeru sem udělala test a vyšlo mi 2.5chloru a ph je 7,tak uvidíme co bude do rána.Vlasta
Letos zasazená Renkloda Alth. neraší, 3.6.2012
Dala jsem na Vaše rady a bez slitování stromek zastřihla a opravdu: zdánlivě malé skoro neexistující pupeny se probudily, takže všem děkuji.
Letos zasazená Renkloda Alth. neraší, 16.5.2012 Obsahuje fotku
V Olomouci na Flóře (bývá až koncem dubna) jsem si koupila Althanovu renklódu, byla celá balená v igelitu, nerašila. Okamžitějsem zasadila a chtěla zakrátit větvičky na 4-5 pupenů. Ale protože ještě nebylo poznat které pupeny jsou živé, nechala jsem... celý příspěvek >
Goldrich nerodí, 16.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu. Mám 4 roky starou meruňku Goldrich, krásně vzrostlý stromek, ale nerodí. Už druhým rokem byla celá obsypaná květy, ale květy vždy opadají, loni dozrála 1 meruňka, letos drží zatím 2. Loni při květu byla napadena kleotokem,... celý příspěvek >
Rododendron cez zimu, 24.4.2012
Dobrý den chci se zeptat, mám rododendron tři roky, poslední dva mi vždy po zimě částečně zhnědnou spodní listy.mám jen jeden výhon další nechcou narůst.poradíte?Děkuji Jitka
Kdy stříhat švestku, 17.4.2012
Mám švestku Stanley 4.-tým rokem, je asi 2,5 m vykoká. Loni po střihu vyhnala vlky, teď nevím, jeslti jsem ji stříhala dobře. Někde píšou v době květu, jinde zase po odplození, můžete mi poradit jak to vlastně je? Díky
Pěstování hortensie, 28.3.2012
Chci se zeptat, koupila jsem ted modrou hortenzii, nevím,jestli ji můžu nasadit už ted na zahrádku?Je už rozkvetlá.Děkuji
Pěstování hortenzie, 28.3.2012
Dobrý den chci se zeptat, koupila jsem hortenzii, která kvete, můžu i ted zasadit ven?Děkuji
Puškinie, 20.3.2012
Já jsem koupila Puškinie na podzim v Penny. Zasadila jsem je hned a dnes už jsem napočítala 5 výhonků:-)) Alena
Poraďte odrůdu bílých tulipánů, 12.3.2012
Dobrý den, v Holansku jsem viděla štěrkový záhon porostlý jen bílými tulipány. Tak se mi líbil, že bych si takové chtěla pořídit hned dva (podél vstupní cesty do domu), avšak vzhledem k množství cibulek, které budu potřebavat na velikosti záhonu... celý příspěvek >
Pomoc při stříhání révy, 4.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, chci se zeptat, ja zastřihnout révu.Je asi tři čtyři roky stará?děkuji
Poraďte prosím s Clematisem, 16.1.2012
dobrý den, mám clematis, každý rok naroste jen jeden výhon, odkvete a přes zimu odumře.Na jaře vyraší jen jeden výhon.nechce vytvořit více výhonů, co je s ním prosím.děkuji
Prosím o radu - nevím co je to za rostlinu, 26.9.2011
Dobrý den. Pamatuju si, že když jsme jako děti u rodičů pěstovali brambory, tak tam toho bylo plno. Občas se mi tato rostlina objevuje v zahrádce, ale vždy ji vytrhnu. Prý je jedovatá a jíst jsem ji nikdy nezkoušela. Je to pro mne novinka že je to... celý příspěvek >
Jalovec vedle meruňky, 7.9.2011
Koupila jsem si jalovec a teď mi známí řekli, že pokud mám na zahradě ovocné stromky, nebudu z nich nic mít... Osobně jsem si myslela, že se to týká jen hrušní. Jalovec jsem nasadila blízko meruňky a švestky, mám se o ně bát? Díky, Eva.
Co to je?, 7.9.2011
Díky moc, už jsem těm malým obříkům našla místečko a jsou v zemi:-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika