Příspěvky uživatele - 64.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou rostlinou zpevnit břeh, 15.4.2008
Kolem našeho pozemku teče potůček a my bychom rádi zpevnili břeh nějakou nenáročnou a zaručenou rostlinou. Nejlépe takovou, která se rozroste po zemi a nebude mezi ní příliš vidět plevel. Děkuji za jakoukoli radu.
Jaký druh švestky na slivovici?, 13.9.2007
ja nechci polosvestku z duvodu ze bych se rad priblizil co nejvice ke "klasice-kvalite" radeji napalim o tretinu i polovinu min ale at mam slivovici na piti a ne na nohy :)) uz jsem temer rozhodnut ze si vysadim Hanitu a Techobuzickou pul na pul
Jaký druh švestky na slivovici?, 30.8.2007
dekuji za rady pane Vyslouzile, takze by jste mi doporucoval Hanitu, nebo Těchobuzickou? kterou z ni vice? beru ze jsem v prumerne poloze (nadmorska vyska asi 250 m.n.m.), rovina
Jaký druh švestky na slivovici?, 30.8.2007
O Valjevce pisou ze je odolna??!! jeste mam vyhlidnute tyto odrudy: Elena - resistentní pravá švestka Valjevka - velmi odolná šarce, kvalitní pravá švestka Vlaška - považovaná za jednu z nejchutnějších, bohužel také velmi náchylných vůči... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 28.8.2007
jo a chtel bych odrudu co nejvice podobnou prave svestce, ne ty velke co vypadaji jako jabka :) nevim jak se jmenuji, dik
Jaký druh švestky na slivovici?, 28.8.2007
diky za nazory, spolecne se k te nejlepsi odrude dostanem :) bydlime na severni morave (Opava) dosud sbirame svestky se zahrady od babi a strejdy, bohuzel odrudu mi asi nikdo neurci, svestky jsou "klasicke" spise mensi sladke, stromy stare asi 40-50... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 28.8.2007
Cau, jelikoz budeme mit novou zahradu planujeme si vysadit cca 10 stromu švestek, ktere pote zuslechtime ve slivovicku. Poradite nam jakou mame koupit odrudu a kde?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika