Příspěvky uživatele - 92.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde sehnat pěkný dřevěný kompostér?, 2.5.2015
Ja teda nevim, ale drevo je drevo. Mam jeste zachovaly komposter z pulkulacu, ktere jsou jen do sebe sesazene do vyriznutych zarezu a mam ho minimalne 10let a nic jsem nenatiral. Ted jsem si poridil terasova prkna z borovice a budu stavet novy... celý příspěvek >
Koňak, brandy, vínovice a jiné ušlechtilé destiláty, 3.10.2011
Vaclave, jeste dluzim nejake odpovedi. Vinovici jsem nedelal, ale delal to vinar a delal to z hotoveho vina ne z matolin nebo rmutu. Predpokladam, ze nesiril, bo nebylo potreba vino konzervovat a hned ho vypalil. Btw vinovice je fakt vynikajici a... celý příspěvek >
Koňak, brandy, vínovice a jiné ušlechtilé destiláty, 3.10.2011
Jsem docela prekvapen a chtel bych videt vysledek. Zaujalo me to laboratorni paleni. Snad toho nebylo tolik, aby to zajimalo i celniky. Kazdopadne palit z nejakeho italskeho vina za 100 mi pripada jako zhovadilost. Jestli jsou tady dorazy na sireni,... celý příspěvek >
Koňak, brandy, vínovice a jiné ušlechtilé destiláty, 23.9.2011
No, na pravy francouzsky konak se budete asi muset prestehovat do Francie do oblasti Cognac, jinak vam z toho vzdycky vznikne jen brandy :-) Kazdopadne mam uz nejakou zkusenost s touto vyrobou. Zatim jsem zkousel pouze vinovici v dubovem sudu a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika