Příspěvky uživatele - 43.166

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Venkovní ibišek nepřezimoval, 13.6.2012
Dobrý den, chtěla bych požádat o názor - po letošní zimě mi nepřezimoval venkovní ibišek - na jaře neobrazil. Mám mu dát šanci a počkat, zda příští rok obrazí, nebo je s ním konec? Děkuji za radu, Eva ze západních Čech
Koňak, brandy, vínovice a jiné ušlechtilé destiláty, 27.9.2011
Dobrý den. Já osobně pálenky do sudu neukládám. Ostně neukládám je ani do skla, protože nemám kvas a tedy ani žádný finální produkt. Chtěl bych však uvést jeden postřeh, který vyplybul z mého teoretického zájmu o problematiku uložení pálenek v... celý příspěvek >
Palírny (oficiální) a jejich kvalita, 27.9.2011
Dobrý den všem. Mám v merku pálení v pálenici pana Vaňka ve Stříteži nad Bečvou. Sám jsem tam nikdy nepálil a tak mně zajímají zkušenosti s touto konkrétní pálenicí. Pálil tam někdo? Dík. Petr
Palírny (oficiální) a jejich kvalita, 26.9.2011
Dobrý den. Jsem naprostý začátečník. Lze nějak laicky poznat (z vnějšího vzhledu), že palírna má rektifikační kolonu. Když mi páleničář řekne, že ji mají, tak mu doposud nezbývá než věřit...
Koňak, brandy, vínovice a jiné ušlechtilé destiláty, 23.9.2011
Zdravím. Kromě pár řádek v různých publikacích jsem k tématu výroba koňaku nic nečetl. Letos jsem se ovšem rozhodl dát slivovici do sudu. Zatím nevím jaký to bude materiál - dub, třešeň, akát? Poradí někdo?
Palírny (oficiální) a jejich kvalita, 23.9.2011
Díky za zajímavý tip. Škoda, že to je dost daleko. Chtělo by to něco více na východ, směrem ke slovenským hranicím... P.
Palírny (oficiální) a jejich kvalita, 23.9.2011
Tak to docela závidím, že máte takto pozitivní zkušenost. Moje zkušenost s pálenicema je taková, že se snaží vymačkat kvas co nejrychleji. aby mohli pokračovat s další várkou. Prostě jedou od kusu... A pak jedou při pálení až nadoraz, aby byl člověk... celý příspěvek >
Světlušky 2011, 12.7.2011
Taky by mě zajímalo. Poslední jednotlivce jsem v Lobezském parku viděla 7. 7. 2011, asi tři kousky (pokud to nebyl jeden, co se přemísťoval), vždycky jen jeden a za dlouhou dobu od sebe. 9. 7. 2011 jsem tam vyrazila zas a ani světýlko, i když... celý příspěvek >
Světlušky 2011, 12.7.2011
Děkuji! A to jsem tam žila celé roky a nevěděla jsem o tom... A to ačkoliv jsem tolik toužila světlušky vidět... A bylo by mi stačilo jen pár kroků. Jenže jak jsem to měla vědět, když o tom nevěděl ani nikdo z mého okolí, od příbuzných po... celý příspěvek >
Nemoc zeminy, 30.6.2011
V loňském roce jsem při likvidaci tříletých rostlin jahodníku narazila na zeminu, která byla jako by zpečená, světle hnědá, s bílými jako by plesnivými místy. Zemina měla divný zápach. Nebyla na celém záhoně, jen na kousku, jahody rostly normálně,... celý příspěvek >
Světlušky 2011, 28.6.2011
Včera (27. 6. 2011) jsem světlušek viděla celou řadu, po desáté hodině večer u nás v Plzni-Lobzích na cestě okrajem Lobezského parku, na cestičce do parku k jezírkům a na další luční cestě dál na louky a pak k řece. Je to spojená oblast, křižovatka... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika