Příspěvky uživatele - 0.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 28.8.2007
dobrý den, právě tahle" bestie" mě donutila si něco vyhledat na internetu - a ejhle, nejsem na tom takhle strašně sama! Už 3 dny se zoufale snažím utlumit příšerné svědění asi tak 150 pupenců v oblastech špatně přístupných /myslím tím úplně všude!!/... celý příspěvek >
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 20.10.2006 Obsahuje fotku
Pánové, pánové, vřele všem lidičkám doporučuji, aby si nemrvili jakýkoliv motor doplňkovými přípravky na zlepšení účinnosti mazání. Viz přízpěvek o něco výše. Ano chlor je svinstvo. Podívejte se prosím na www.oleje.cz  a přečtěte si tam... celý příspěvek >
množení ořešáku, 18.10.2006 Obsahuje fotku
Prosím Vás o radu. Potřebuji rozmnožit ořešák vlašský. Přesný druh nevím. Pokoušel jsem se jej rozmnožit zasazením ořechů, ale nejspíš dělám někde chybu. Mám v plánu ještě pokusit se přinutit větvičku aby zakořenila a také ještě roub, ale s tím... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika