Příspěvky uživatele - 199.212

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Menší dřevěná udírna, 19.4.2012
Dobrý den..prvně musím říct, že udírna je moc fajná..ale chci se zeptat na jednu věc které nerozumm. píšete že: Kouř v udírně je veden šnekovitě mezi vyskládanými cihlami a vchází do udírny středem, přes upravený kotlový plech, který pokrývá celé... celý příspěvek >
Litinové kalové čerpadlo - návod a rady použití, 1.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, nemám žádné zkušenosti s kalovým čerpadlem a protože jsem jedno koupil, bohužel bez manuálu, nevím jak s ním správně zacházet - používat, jak jej ošetřit po použití a k čemu je šroub s drážkou v horním víku a také z boku v 1/3 odspodu... celý příspěvek >
Ideální cukernatost při zakládání kvasu, 18.9.2011
Prosím, mohl by mi někdo poradit jakou cukernatost by měl mít čerstvě založený kvas?Dělal jsem ho z hrušek, do 50 l jsem dal tak 8l vody, bylo to husté. A při změření byla cukernatost tak 8%.Děkuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika