Příspěvky uživatele - 243.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poradíte prosím, co je to za pokojovku, 18.9.2011
Také jsem toho názoru, že je to Pachystachys lutea. Možná, že se květenství u takhle mladé rostliny již moc neprodlouží, ale několik bílých pyskatých květů by se objevit mohlo. Josef.
Jaký je to druh?, 18.9.2011
Vracím se k původnímu dotazu. Jak píše zadavatel dotazu a jak je vidět z připojené (jediné) fotografie, tak se jedná o mladý stromek. Trochu se dá předpokládat, že se bude jednat o stromek koupený ve školce, nikoli přeštěpovaný. Proto bych uvažoval o... celý příspěvek >
Prosím o radu - nevím co je to za rostlinu, 18.9.2011
Já bych to klidně zkusil. Pomaloučku, na zkoušku... Jedna, dvě bobule.. Josef.
Prosím o radu - nevím co je to za rostlinu, 18.9.2011
Bude to některý z mnoha a mnoha druhů lilků - rod Solanum. Nejspíše to vypadá (podle toho, co jsem našel v knížkách a na internetu) na lilek Burbankův - Wonderberry - Solanum burbankii, případně na lilek borůvkovitý - Solanum scabrum (S.... celý příspěvek >
Prosím o radu - nevím co je to za rostlinu, 18.9.2011
Jak Vám tato rostlina vyrostla velká? Josef.
Pomoc při určení listnáče, 18.9.2011
Prakticky ve všem souhlasím se Stanislawem. Upřesním určení: nejspíše je to křídlatka sachalinská - hlavně podle podlouhlosti listů (třeba i 25-30 cm dlouhé listy) a srdčité báze listů. (Křídlatka japonská má listy menší, kratší a dole rovně... celý příspěvek >
Škumpa - řez, 18.9.2011
Jo, jo, příroda je mocná čarodějka... a i ta škumpa by ráda přežila :-) Josef.
Jaký je to druh?, 18.9.2011
Ano, paní Lído, trošku jsem to taky popletl. (To kvůli nepodepsaným příspěvkům, označeným jen IP adresami. Kdyby tam byl nějaký normální podpis či libovolný nick, hned by se v příspěvcích každému orientovalo lépe). Shrnutí: 1* neznámá hrušeň na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika