Příspěvky uživatele - 96.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nelze nastartovat motorovou pilu model 2115, 8.12.2013
zdravím, píši asi pozdě ale objevil jsem Váš příspěvek až teď, já měl také stejné potíže se stejnou pilou všichni mechanici pořád že to nejde a tak to nechtěli opravit protože to nebylo značkové a zakoupené u nich.Tak jsem to rozdělal a přišel na to.... celý příspěvek >
Sněžná fréza, 11.12.2012
Ja mam stigu 6 let a naprosta spokojenost, to ju nijak nesetrim.stiga strorm motor brigss stratton 5.5 hp.
Motor Tecumseh, 5.7.2012
dobrý den, mám traktůrek hurricane s motorem TECUMSEH 11,5 HP a nejede mi. Mám velkej problém s karburátorem (s plastovým spodkem) - prostě nedává palivo - nezná někdo nějakou alternativu jakej jinej karbec tam dát? Karburátor čištěn ultrazvukem -... celý příspěvek >
Gingko Biloba - problém s pěstováním, 27.5.2012
Dobry den, chtela jsem se zeptat take na Ginko Bilobu, mame jej v zahrade jako velky vzrostly strom a jiz druhym rokem ma divne listy, jakoby male, zakrsle, takze strom pusobi hrozne hole. Je to samecek, nema plody, nevite nekdo cim to muze byt? Mame... celý příspěvek >
Motor BS 625 series vs. BS 575 EX Ready start na sekačce Stiga, 31.3.2012
Dobrý den, mám vyhlédnutou sekačku Stiga Combi 48 SQ BW. Podle sránek výrobce byla až do nedávna osazena motorem BS 625 series o výkonu 5HP, ale teď byl nahrazen motorem BS 575 EX Ready start o výkonu 4,5HP. Chtěla bych se... celý příspěvek >
Uzení domácích klobás, 24.10.2011
Dobrý den, narazil jsem dneska na Váš příspěvek ohledně uzení kolbás: Plně souhlasím s názorem, že schlazování vodou asi vede k těm Vašim potížím s hrupavostí střeva, osobně jsem také tak postupoval ale výsledek byl jako ten Váš a tak jsem od toho... celý příspěvek >
Preočkovanie starého vinohradu, 16.9.2011
Dobrý den. Mám vin. révu na pergole asi 5let starou, neznámé odrůdy. Roste výborně, ale nedozraje. /42Om nad moř./ Přečetl jsem si Váš článek a chtěl bych přeroubovat odrůdou Nero, která by ůdajně dozrála i v této poloze.Prosím o radu zda je možné v... celý příspěvek >
Jak upravit vysoké pH v jezírku?, 8.6.2011
Nam pomohla destovka, raselina namocena v pytlech - ale to mame u folioveho jezirka, s vyzdenym nevim - pokud se vam uvolnuje cement i nadale..
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika