Příspěvky uživatele - 114.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uchování moštu bez sterilace, 15.9.2011
Dobry den Prave zavaruju most no a ty petky a tak smrstuje se to a vubec horky most nejsou v tom ftalaty ci buhvi co? Me zaujal ten byli spunt z lekarny ale mam prijit do lekarny a zeptat se. Nevite prosim vas nejaky blisi nazev nebo popis. diky... celý příspěvek >
Kvetení a pohlaví schizandry, 21.8.2011
Zdavi Pavel No na tomhle vlaknu- koupil jsem si knizku Schizandra plod peti zivlu a je v tom spousta zajimavich informaci, ale hlavne neklolik ohromujicich fotografii z Ciny. Konkretne jedna me opravdu ohromila je to plocha kde se sklizene plody... celý příspěvek >
Plody na roubu, 17.8.2011
Zdravim Nemate nekdo skusenosti s roubovanim aroni na hloh. Minuli rok jsem ockoval na hloh kdoule a byl jsem prekvapen uspesnosti a velmi bujnym rustem. Mam velky pozemek zarostli hlohy tak se snazim aby to k necemu bylo. Jinak k roubovani... celý příspěvek >
Stromček nerastie, 21.7.2011
Zony podlozi a nebo co to je kolikrat staci metr a najednou to jde. Ja osobne mam 1,5 ha stareho ovocneho sadu a podnoze tam rostu sami (hrusne semenace, myrobalany, hlohy, svestky, jablone) a vetsinou v takovich ostrovech, 3-4 roky spatky jsem... celý příspěvek >
Réva ze semínka - pecičky, 14.6.2011
Zdravim Osobne bych vam to nedoporucoval vysevat seminka z hroznu ze supermarketu. Vim o cem mluvim, tak pred 7¨-8 lety sem mel takove vysevaci obdobi, sel sem vsechno co my chutnalo. Vyrostlo toho hodne a zrovna byl suchy rok tak to hned nechciplo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika