Příspěvky uživatele - 160.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesazování orchidejí phalaenopsis, 13.3.2012 Obsahuje fotku
Květináč s oběma orchidejemi
Přesazování orchidejí phalaenopsis, 13.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, potřebovala bych poradit ohledně přesazení (nebo spíše rozesazení) orchideje. Dostala jsem před necelými dvěma lety orchidej a v jednom květináči byly dvě rostlinky, z nichž jedna kvetla. Jelikož jsem měla strach v průběhu kvetení je... celý příspěvek >
Jak zachránit lípu, 13.9.2011
My jsme předloni přesadili padesátiletou lípu bagrem a docela se chytla. Vršek jsme uřízli a přesadili jen kořeny s pařezem, který obrostl a jeden výhon jsem vystříhal do stromku. Už má skoro tři metry a začínám tvarovat korunu.  Pařez s kořeny... celý příspěvek >
Dobrý rok pro Stanley, 13.9.2011
Div se nám letos nezlámala. Velké plody a mnoho, výborné. Na kraji Brna, 300 m n.m.
Pinus pinea (Borovice pínie), 14.5.2011
Nevíte někdo prosím, jak pěstovat borovici pínii? V jednom bonsaj časopise jsem se dočetl, že se může pěstovat i v bytě... Případně když bych ji pěstoval venku, jestli je mrazuvzdorná. Děkuji
Ananasová meruňka, 17.4.2011
U rodičů na zahradě v Brně rostla ananasová meruňka od roku 1912 do cca 2005, veliký strom, který postupně odešel stářím. Žádné nemoci, pravidelná úroda 100-200 kg, výborné velké sladké plody.   V místě je spraš s černozemí, 200 m n.m. +... celý příspěvek >
Bergeron je nejlepší, 17.4.2011
Severní okraj Brna, 300 m n.m., skalnatá písečná půda, zvětralý granodiorit, spodní voda v 18 metrech : z cca 20 postupně vyzkoušených stromků byla až dosud nejlepší Leskora vysokokmen. Jinak většinou malé nedobré plody, usychalo, neplodilo a pod.... celý příspěvek >
Vrtaná studna 80 m - jakou hadici?, 20.7.2010
80m studna?! No ty w*e, tak to už je mazec. To je snad i zakázané, ne? Nebo přes nějaké speciální povolení od vodohospodářů, či? Že jsem tak smělý-z jaké jste oblasti? Já přibližně 30km severně od Poděbrad a byl problém i se studnou 18m, že by to prý... celý příspěvek >
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 8.7.2010
Nezbývá mi než souhlasit s panem PP. Vážený pane JS, pokud jsem to dobře pochopil, je zde řeč o mazání převodů, a ne ložisek /"JS, 8.7.2010 9:39:Maziva s obsahem MoS2 (molyky), jako i grafitu, nejsou vhodná pro vysokootáčková a těsná ložiska."/... celý příspěvek >
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 7.7.2010
Ano máte pravdu, upsal jsem se. Pardon, nikoliv síran, ale sirník. Omlouvám se " JK
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 7.7.2010
Pánové, velice se mýlíte a laskavě tu přestaňte šířit bludy. V návodu k jakémukoliv stroji jsou uvedené "doporučené" provozní náplně výrobcem. Doporučené v uvozovkách, neboť nad tímto výrazem každý mávne rukou a dále s tím nezabývá. Ale právě na tom,... celý příspěvek >
Radlice na trakturek, 7.2.2010
Vážený RH, V první řadě bych uvítal nějaké bližší info o tom vašem traktůrku. Špéra není špatná, 14koní také ne ale o traktůrku mi to nic neřekne, ale důležité info je např. výrobce a typ. pokud je to dom. výr., tak počet náprav... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika