Příspěvky uživatele - 207.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůdy do vyšších poloh, 13.9.2011
Děkuji. Tak kdybych místo Croncelského pořídil třeba Malinové Hornokrajské, bylo by to asi lépe rozložené v čase (díval jsem se na stareodrudy.org), bude se i této odrůdě podle Vás v daných podmínkách dařit? A nebo se zeptám ještě jinak -- co byste... celý příspěvek >
Odrůdy do vyšších poloh, 13.9.2011
Potřeboval bych poradit ohledně výběru odrůdy jabloní do podhorské lokality, asi 520 m n. m., průměrná teplota v r. 2010 byla v nejbližší meteostanici (položené asi o 50 výškových m níže) 5.4 °C. Moji kandidáti jsou: - z letních Letní průsvitné a... celý příspěvek >
Jaké odrůdy do vyšších poloh - podhůří, 13.9.2011
Chtěl bych zasadit pár stromků vč. hrušní, lokalita je podhorská (Jestřebí hory), výška cca 520 m, z nejbližší meteostanice (cca 2 km daleko, ale o 50 m níže) jsem zjistil i prům. teplotu, která byla v r. 2010 5.4 °C. Pročítal jsem různé články a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika