Příspěvky uživatele - 207.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nakládání masa - problém, 22.1.2015
To jsem si právě myslel, že sůl by měla být všude stejná, naopak bych řekl, že i vzlíná, jelikož víčko té plastové vaničky je od krystalků soli. Plánuju mít maso naložené při teplotě lednice 4-5 stupňů 5-6 týdnů. Tudíž by to mělo být prolezlé skrz na... celý příspěvek >
Nakládání masa - problém, 22.1.2015
Kdyby bylo kolem 3 stupňů, tak by to byl luxus. U nás Na Vysočině je to jak na houpačce. Jeden den 2 pod, druhý den 10 nad (během dne). To přeskládání jsem myslel spíše kvůli sedání soli a jiných látek v láku. Jestli je rozdíl v cca 20 cm sloupce.
Nakládání masa - problém, 22.1.2015
Tak jsem to nakonec musel stejně přeložit do dvou plastových vaniček na potraviny a umístit do lednice, jelikož se nám ta zima nějak nedaří. Pěkně jsem ten bůček naskládal do dvou vrstev (v každé vaničce) a zalil lákem. Dělal jsem jen 5% (dle... celý příspěvek >
Dřevěná udírna s izolací, 5.11.2014
Máte pravdu, udil jsem celkem 5x od realizace udírny. Tedy asi jednou měsíčně. Ta plíseň mmne docela vyděsila.  Zatím jsem to vyřešil tak, že jsem ji otřel hadrem a poté cca hodinu likvidoval cca 120 st. Celsia.  Uvidím, co to udělá... celý příspěvek >
Dřevěná udírna s izolací, 5.11.2014
No, z té strany od záhohu můžu dát fólii. To by problém nebyl. Ale od jinud to nejde. Ještě mě napadlo, že bych to nevyzdíval šamotem, ale udělal šaluňk a vybetonoval dejme tomu 5cm betonu. Takže takový betonový korpus s alsfaltovou dělící stěnou... celý příspěvek >
Dřevěná udírna s izolací, 5.11.2014 Obsahuje fotku
Zdravím po delší době fórum. Udírna slouží ke spokojenosti, až na jeden problém, který se projevil až nyní na podzim. A ten problém je plíseň. Věc, kterou jsem vůbec nedomyslel. Jelikož betonový sokl není nijak izolovám od země a zároveň na... celý příspěvek >
Dřevěná udírna s izolací, 19.6.2014 Obsahuje fotku
Tak je hotovo. Děkuji všem za podněty a čas. Udírna je sice větších rozměrů, prý na mamuta, to mi ale nevadí. První zakouření myslím proběhlo dobře. Teď ještě nějaké to hamu papu a uvidíme. Přikládám pár foteček pro inspiraci.
Drtič na ovoce, 8.9.2011
Diky za fotky. Je to super napad. Tyhle komponenty mam doma, zkusim to poskladat. Jenom bych jeste potreboval fotku toho noze a u misteni vuci stene konve. Diky.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika