Příspěvky uživatele - 203.184

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Konstrukce skleníku, 19.3.2012
Dobrý den, chci se zptat, zda má někdo z Vás zkušenosti s hliníkovou konstrukcí na skleníky. Já se rozhoduji mezi skleníkem společnosti V a P, který je ze žárově zinkovaných 3mm profilů a hliníkovým od firmy BTgreen Duo 6 a nevím, co... celý příspěvek >
Jakou benzínovou rotační sekačku?, 12.3.2012
Mountfield také není špatný, řekl bych že je lepší i než HQ a John Deere
Jakou benzínovou rotační sekačku?, 12.3.2012
Dobrý den, chci se zeptat, zda má někdo zkušenosti se sekačkami John Deere. Mám zajímavou nabídku na typ JM 36 za 10 000, ale nevím, zda by nebyla lepší Alko Silver 52 BRV či mounfieldácká s motorem Honda.Děkuji za postřehy:)
Jakou benzínovou rotační sekačku?, 9.3.2012
Dobrý den. Měl bych na Vás otázku. Jako kolegu o pár řádků výše mě zaujal rozdíl mezi výkony sekaček- Al-ko Silver 520 BRV má motor BaS Series 675 o zdviháku 190 ccm a výkonu 2,5 Kw při 2800 ot. Sekačky třebas od Mounfieldu mají daleko vyšší výkony... celý příspěvek >
Palisádový obrubník, 8.9.2011
Dobrý den, mám otázku, budem dávat obrubníky okolo okrasné zahrádky, jak hluboko jste kopali základy?Známí mi říkal, že stačí tak 20 cm, není to málo? Děkuji za radu Tom
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika