Příspěvky uživatele - 137.160

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Založit trávník teď nebo na jaře?, 20.9.2011
A postrek total. herbicídom ste urobili aspoň ten jeden krát?
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 8.9.2011
"dnes si každý skoro zahrádkář koupí fiskars aby ukázal sousedovi že na to má". Ale prosim Vas, zozeniete ho od 500 Kc coz nie je ciastka, ktorou by ste ukazoval svetu, ze na nieco mate. :)
Založit trávník teď nebo na jaře?, 8.9.2011
no ak nie je pozemok zaburineny, tak je casu habakuk. Striekat semena nema zmysel. Ak mate moznost pozicat si kultivator (rotavator) a valec, tak to mate o chvilu hotove. Ak chcete rovny travnik, tak by som sa drzal porekadla Dvakrat rovnaj, raz... celý příspěvek >
Hnojivo na trávník, 8.9.2011
To je v podstate o komforte. Niekoho nebavi hnojit 2x mesacne a pri niektoych vymerach by to bol nonsens. Ale vyzera ze vas to bavi (aj to miesanie hnojiva), tak prajem pekne chvile stravene starostlivostou o travnik. Ak je potom travnik taky aky... celý příspěvek >
Založit trávník teď nebo na jaře?, 8.9.2011
Dobry den, priznam sa ze som si neuvedomil aky je datum. :D Vyssie je strucne popisany postup. Zalezi na konkretnych podmienkach a stave pozemku (a taktiez od polohy - je rozdiel ak je to nikde pod horami alebo v teplej nizine). Ak nie su na byvalej... celý příspěvek >
Založit trávník teď nebo na jaře?, 6.9.2011
Dobry den, o zakladani travniku je tu zopar tem, prebehnite sekciu Travniky. Vysievat mozete kludne teraz na jesen. Pokial mate na pozemku buriny - totalny herbicid. Po odumreti spracovat podu - ryl, kultivator - do hlbky ako vam stroj - ryl... celý příspěvek >
Postrikovac, 1.9.2011
Zdravim, 473d som pred par dnami kupil. Striekal som s nim zatial iba raz, ale tesim sa na dalsi postrek :D tlakuje sa len mala nadobka, membrana zvlada aj hustejsie kvapaliny a aj s necistotami (ktore by mohli nicit piest).  Myslim, ze... celý příspěvek >
Fiskars vs. Gardena, 15.8.2011
Zdravím, môj názor: na trávnik -hrable Fiskars  - sú ľahšie, užšia násada - lepšie sa s nimi manipuluje na prácu so zemou - Gardena násada + třmenové hrabě - vydržia dosť drsné zaobchádzanie. Mám 2 násady. Na jednej mi nedávno odišiel ten... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 8.8.2011
zdravim vsetkych, tak som uspesne znicil 2 ks F. rylov. pri paceni som ich ohol v prechode nasady a listu, ci ako to povedat:) Ked som hladal nejaku prijatelnu sumu za novy, tak som zistil ze maju rozne typy, farby, ceny... Nevedel som preco je taky... celý příspěvek >
Skvrny na travniku, 1.8.2011
Odstranili ste nasledok, a teraz by ste mal najst pricinu. Ponuka sa "vlhko v travniku". Pisete ze zalievate rano a vecer. Co takto zalievat iba rano, menej casto, ale vydatne, a nechat travnik preschnut? Mozno by neboli take vhodne... celý příspěvek >
Skvrny na travniku, 1.8.2011
Jj, Ortiva funguje, je to to iste co Heritage. Funguje aj na jesen proti plesni sneznej. Ale pouzitie max 2x za sezonu.
Skvrny na travniku, 29.7.2011
Kornatka travní (Laetisaria fuciformis) - Nový název: Červená nitkovitost trav (z nazvov sa da usudzovat, ze ako priznaky su tam bud chumaciky ruzoveho mycelia alebo cervene nitky zo stebiel  ) Výskyt v lete, na jesen - malo N, dlhodobe... celý příspěvek >
Digitální ph tester, 1.6.2011
Celkom kvalitne pH metre by mali byt aj od firiem Hanna (pH, pH/EC combo), Milwaukee, Bluelab, Salinger & Mack.  Su mozno cenovo narocnejsie ale kvalita by tam mala byt. zatial s nimi osobnu skusenost nemam ale ohlasy su pozitivne. Na nete... celý příspěvek >
Znovu trávy v trávniku, 1.6.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, mohol by sa niekto pozriet na fotky a pomoct s urcenim, pripadne opravit. Bohuzial fotene telefonom, takze kvalita je nizka. pozrel som nejake temy, len si to chcem potvrdit. Pripadne co s tym.  Jezatku zrusit mechanicky. Ak je druha... celý příspěvek >
Skvrny na travniku, 1.6.2011 Obsahuje fotku
Nie su na konci suchych stebiel cervene "fúziky"? Zavlazujete aj rano aj vecer? Ako casto v tyzdni?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika