Příspěvky uživatele - 36.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez pro ženu, 19.5.2015
Nevím, no... Můj chlap má jenom jedny ruce a i kdyby se snažil sebevíc, všechno sám neudělá. A pokud se mám nějak zapojit (což považuji za samozřejmost), raději sáhnu po křoviňáku než po bouracím kladivu:-)  Myslím, že ještě pár let potrvá,... celý příspěvek >
Křovinořez pro ženu, 18.5.2015
Dobrý den, děkuji všem za rady a názory. Nakonec vyhrála Honda UMK 435 U. Včera jsem něco posekala a jsem nadšená hlavně ze startování a ze snadné manipulace, opravdu jsem čekala, že to bude tíha a práce bude za trest a ono ne:-) Chybí... celý příspěvek >
Křovinořez pro ženu, 11.5.2015
Děkuji. Právě že rovina to úplně není (je to dost hrbolaté), kdyby byla, tak křoviňák vůbec neřeším... A když vidím, že profíkovi by to trvalo s Hondou 12 hodin, začínám uvažovat o ovcích na celém pozemku...;-) Uvidíme. Dali jsme se na vojnu,... celý příspěvek >
Křovinořez pro ženu, 11.5.2015
Tím "pro ženu" jsem myslela co možná nejlehčí a s pohodlným postrojem, nic víc:-) Sluchátka a brýle (štít) nejsou problém. Asi tu Hondu zkusíme, děkuji.
Křovinořez pro ženu, 11.5.2015
Ehm,  zda to zvládnu nikdo neřešil... nemám na výběr, samo se to neposeká:-/ Jak byste takovou plochu sekal vy, když píšete, že křoviňák není dobrý nápad? Ráda si nechám poradit. My zvolili na svah ovce a na rovinu ("rovinu") ten křoviňák, no...... celý příspěvek >
Křovinořez pro ženu, 20.4.2015
Ráda bych opět otevřela tuto diskuzi, protože jsem se dostala do podobné situace a ráda si nechám poradit. Předpokládám, že za 5 let, co se to tu řešilo se třeba něco změnilo... Potřebuji vybrat křovinořez pro ženu (tzn. pokud možno nějaký... celý příspěvek >
Jak se zbavit přesličky, 5.9.2013
Kdyby jste ovšem měl zahradu okrasnou, kde se staráte o kvítka nebo třeba zeleninku a přeslička by vám všechno vytlačila, dost pochybuji že by jste byl i nadále tak oduševnělý a nehubil ji kvůli tomu. V případě že se najde potřebný jedinec, který si... celý příspěvek >
Akane - perla podzimu, 4.9.2011
Akane je opravdu velmi povedený kříženec Jonathanu. Už ani nevím, proč mně kdysi jeden velkopěstitel říkal, že je všechny přeroubuje. Běžně dostupné v obchodech bohužel nejsou, což je škoda. Jak jsem psal, mám ho naroubované na Miu a mám ho také... celý příspěvek >
Anna Späth versus Tuleu Gras, 4.9.2011
Souboj maďarské a rumunské švestky dopadne každoročně jasným vítězstvím pro Maďarsko. A to především v chuti. Sladké plody Anny Späth mají navíc velmi příjemné aróma podobné Domácí švestce. Naproti tomu velmi hojně plodící Tuleu Gras má pokaždé plody... celý příspěvek >
Nahrada za švestku domácí, 27.8.2011
Opět děkuji za Váš poznatek pane Boštičko. Já mám z TOPTASTE úplně stejnou zkušenost. Pan Vysloužil ovšem tvrdí, že by žádnou takovou odrůdu z Německa nepustili. Stále doufám, že se ta odlučitelnost zlepší, anebo nám tady prodávají nějaké úplně jiné... celý příspěvek >
Nahrada za švestku domácí, 25.8.2011
Opět připomínám, že můj názor je ten, že ze současných odrůd je jasně nejlepší Hanita, co se týče chuťových vlastností. Jsou dobré švestky, ale na ni žádná nemá. Bez spousta z nich bych se obešel a nahradil je právě Hanitou. Nevím jak na Vysočině,... celý příspěvek >
Nahrada za švestku domácí, 25.8.2011
Díky. Do Holovous už nejedu. Jednak mám tam odtud zašárkovanou Radku a jednak maloodběratelům stromky neschovávají. A buď je nemají ještě vykopané anebo už všechny prodané. Takže zbytečná cesta. Nejvíce jsem spokojen se zásilkovým prodejem. I ten... celý příspěvek >
Nahrada za švestku domácí, 25.8.2011
Tam ji nemají nikdy. Ovocné stromy jsou tam na okraji zájmu. Pokud vím, tak se dá sehnat jen vyjímečně. Jednou jsem objevil prázdný kotec po Chrudimské v Litomyšli. Letos to ale nebylo. Tento rok už ji opět neměli.
Nahrada za švestku domácí, 25.8.2011
velmi dobrou spíše vyjímečně, než leckdy.
Nahrada za švestku domácí, 24.8.2011
Já mám Stanley raději v době, když při zmáčknutí plodu slupka jen nepatrně povolí, není již zcela tvrdá a není ještě moc měkká. V této zralosti vydrží pár dnů. Dužnina je ještě pevná a leckdy má i velmi dobrou chuť. Když je už měkká, je sladčí, ale s... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika