Příspěvky uživatele - 161.61

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Siet proti krupobitiu, 29.4.2014 Obsahuje fotku
Pro ochranu jabloní proti kroupám používám lešenářskou síť-jemný polyesterový úplet viz foto Určitě by nalezly uplatnění i pro Váš záměr.- Mičurin II
Mráz - malé plůdky meruněk, 17.4.2014 Obsahuje fotku
Tak jsem dnes použil poprvé parafinové svíce.Už ve 23:00 bylo pod nulou.Zapálil jse je ve 02:00.K ránu na neošetřeném místě -3*C a mírný mrzivý vánek který ten chlad násobil.Na půdě byla ráno krusta zmrzlé zeminy.Prostě masakr.Jsem zvědav, zda svíce... celý příspěvek >
Co je to za odrudu jablone?, 8.4.2014
Paní Evo, omlouvám se, přízpěvek jsem psal v časové tísni, ovšem adresován měl být paní z diskuze "Rubinola".Může být inspirací i pro Vás.Nějak jsem to popletl. Pokud chcete ovšem pěstovat chuťově originální Red Delicious ty 2÷3 ošetření proti... celý příspěvek >
Rubinola, 6.4.2014
Paní 39.14,nezlobte se ale s tímto přístupem se kvalitní úrody nedočkáte.Pokud preferujete vykrajování červivých jablek je to Vaše rozhodnutí ale pokud je Vám dokonce doporučováno tak to už mě hlava vůbec nebere. Ale k věci.Váš problém vězí zřejmě... celý příspěvek >
Co je to za odrudu jablone?, 31.3.2014 Obsahuje fotku
Paní Evo Gloster to podle Vás není.Mohly vypadat asi takto?Pokud ano, jedná se o Red Delicious.Jsou zkutečně výborné.S gustem si na nich pochutnávám - Mičurin II (TR 470 m)
Jabloň vhodná na mušt, 31.3.2014
Vážená tazateko, to jste se toho dověděla.Jedenáct přízpěvků ala Bla bla bla a nic konkrétního.Jestli mohu radit paní, odrůdy jsem Vám vypsal(čemuž se zde mnozí záměrně vyhýbaji)Na netu si je prostudujte a volte a věřte svoji intuici. Mičurin II
Problém pri skladovaní Granny Smith, 23.3.2014
Váš problém by mohl vězet v nepravidelné závlaze (střídání dlouhého sucha a naopak poté deště).Také doba sklizně to může ovlivnit jak naznačuje pan V.Včera jsem vyskladnil poslední G.Smith a jsou v pohodě.Panu Wendymu zřejmě uniklo, že jste ze... celý příspěvek >
Mrazy, 10.3.2014
Vážený, opravdu myslíte vážně ten zázrak zvaný Cropaid alias předražené placebo?Zajímavé, že se objevil zrovinka teď, kdy se zmrzlí objevují v posledních letech nápadně často.Nejsem šarlatán a proto jsem si proti jarním mrazíkům pořídil parafinové... celý příspěvek >
Braeburn, 10.2.2014
Pane P.Z.,každá odrůda je originál.Často tady čtu přirovnávání nějakých kříženců k matečné odrůdě.Náhražky za originál odrůdu neexistují.To je jen zbožné přání některých respondentů.Přesto Vám dám šanci, najděte si na netu Ovocnářské unie doporučené... celý příspěvek >
Braeburn, 2.2.2014
Tak jsem neodolal a ochutnal jse svoji první úrodu Braeburnu.Ušetřím vás pomologických frází o plné chuti a hledání příchutí rodičů.Stejně si pod tím nikdo nic nevybaví.Sdělím to jednou větou.Skvělá volba pro moji zahrádku, chutných,šťavnatých a... celý příspěvek >
Zimní postřik jádrovin Nitrosanem 25, 2.2.2014
Velmi se mě osvědčil proti obaleči přípravek Integro (ochranná lhůta 14 dnů) - používám jeden postřik proti 1.generaci. Proti 2.generaci (na přelomu července a srpna) používám ekologický přípravek Madex Dva postřiky v rozmezí 5÷7... celý příspěvek >
Vystava ovocia Žilina, 5.1.2014
Nádherná galerie jablíček v Trenčíně.Velmi inspirující pro ovocnáře samozásobitele.Máme totiž oproti komerčním pěstitelům a školkařům obrovskou výhodu.Můžeme si dovolit pestrou směs odrůd.Od rezistentů, světových novinek (pokud je seženeme) až po... celý příspěvek >
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 29.12.2013
Pane Fiala, mohl by jste zveřejnit ucelený přehlad degustace v Piešťanech?Velmi mě to zajímá.Děkuji- Mičurin II
Beni Shogun, 21.12.2013
Pane tazateli, pokud jste se rozhodl pěstovat Fuji, jistě jste obeznámen o náročnosti pěstování.Za sebe mohu říci Beni Shogun, letos první úroda, jablka vynikající.Ještě jsem vysadil na podzim Fuji Raku Raku.Zatím nemohu porovnat, plodnost ještě... celý příspěvek >
Beni Shogun, 18.12.2013
Dnes jsem opět ochutnal po 14 dnech Beni Shogun.Chuť a koezitence dužiny je vynikající.Takovou lahůdku mě ruka trhu nemůže nabídnout ani náhodou. - Mičurin II - TR 470 m.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika