Příspěvky uživatele - 213.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sukulent co je to zač?, 27.7.2018
Díky, už jsem ji vyšupačila ven na sluníčko, snad se spraví.
Sukulent co je to zač?, 27.7.2018 Obsahuje fotku
A ještě jedna
Sukulent co je to zač?, 27.7.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, Mám již tři roky tenhle sukulent. Cekou dobu byl krásný, ale teď mu něco je. Spodní listy měknou, některé jsou i zlomené (nevím, že byje někdo zlomil). Kořen je pořád tvrdý a horní růžice taky. Nemyslím, že bych moc zalévala. Poradí někdo co... celý příspěvek >
Co jí chybí?, 11.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, moje yucca po cca roce, kdy vypadala pořád stejně pěkně začala nějak chřadnout. Jednak jí zesvětlaly listy (dřív měla tmavěji zelené se žlutými okraji), jakoby se kroutí do sebe a jsou měkké, celá palma vypadá jako povadle, unaveně. Chovám... celý příspěvek >
Sloní noha - co dělám špatně?, 21.11.2011
Dobrý večer, tak přidám pokračování. Nedalo mi to a nolinku jsem vyndala z květníku, odstranila jsem většinu země z kořenů - substrát mi přišel malinko vlhký, ale na to, že do příštího zalití měla ještě týden, tak opravdu by stačil vyschnout. Kořínky... celý příspěvek >
Sloní noha - co dělám špatně?, 20.11.2011
Tak jsem zaťukala na květináč noliny (mírně zalitá před týdnem), když zapíchnu prst do substrátu vlhko necítím a na květináč čerstvě prolité kytky, ale zní mi to stejně - já mám asi hluch. Budu si muset pořídit ještě jednu a zkoušet - jedna kyblík,... celý příspěvek >
Sloní noha - co dělám špatně?, 20.11.2011
Děkuji z vyčerpávající popis jak to dělat správně. ALE - nemám chladnou místnost, jediné místo, které jí můžu dát je v tom obýváku (cca 20 - 22 st). Letnit ji můžu zkusit, dvorek máme, ale společný, takže když se někomu bude líbit, může zmizet ... celý příspěvek >
Sloní noha - co dělám špatně?, 20.11.2011
No jo, ona má chudinka ty "vlásky" teď takový uštěchtaný, tak vypadá všelijak, no snad jí nezabiju a háro jí zase doroste.
Sloní noha - co dělám špatně?, 20.11.2011
Abych teda nekecala - nekupovala jsem ji přímo já, ale ze syna který mi ji dal jsem vytáhla kolik stála a měla v květníku takový ten zapíchnutý plastový štítek s názvem a fotečkou. Když jsem o ní pak hledala info na netu, dala jsem si ji do... celý příspěvek >
Sloní noha - co dělám špatně?, 20.11.2011
Tak teď nevím co si o tom mám myslet, rostlinu jsem koupila pod názvem nolina recurvata za cca 500,- a než jsem ji přistřihla ty suché konečky, tak měla listy docela dost pokroucené a delší - skoro až ke květináči. Na fotce to není vidět, ale spodek... celý příspěvek >
Sloní noha - co dělám špatně?, 19.11.2011
Zasazenou ji mám opravdu v substrátu pro kaktusy a sukulenty, tak ji zkusím máčet a uvidím. Dík za trpělivost.
Tlustice, 19.11.2011
Děkuji
Sloní noha - co dělám špatně?, 19.11.2011
Jak namočit? Jako postavit celej květináč do kýble - nebo i korunku? Na jak dlouho? Omlouvám se za (asi hloupé) dotazy, ale fakt ji chci udržet při životě a neškodit. Venkovní kytky mi docela jdou, ale s pokojovkami začínám. Díky moc.
Tlustice, 19.11.2011 Obsahuje fotku
Mám tentýž problém, ale jak poznám jestli je vody moc nebo málo? Mám ji na okně, teplota cca 20 - 22 stupňů (nemám studenou místnost). Jak často, kolik a kam (miska nebo do květníku) mám zalévat? Nahoře roste, vyhání nové lístky, je pěkně zelená, ale... celý příspěvek >
Sloní noha - co dělám špatně?, 19.11.2011 Obsahuje fotku
A ještě jedna
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika