Příspěvky uživatele - 157.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Male drny travy v travniku, 18.8.2013 Obsahuje fotku
Přikládám fota, která jsem zapoměla.
Male drny travy v travniku, 18.8.2013
Dobry den, mela bych dotaz. V roce 2010 jsme zakladali novy travnik (sety) a letos se nam rozmnozila nejaka trava, asi zmutovana a nebo jestli je to plevel to nevim, ale hubi nam travnik.na jare jsme ho dostatecne zvertikutovali a zda se ze je to... celý příspěvek >
Jak se starat o cypřišek leylandův?, 3.7.2013
Dobrý večer, zkouší-i když je téma již delší dobu neaktivní... Proím o radu- má asi 3 roky zasazené  cypřišky l. a nyní "vyhodily" dlouhé, cca 20-30 cm větvičky---můžu zkrátit, aby zahustily? děkuji Lenka
Nemoc rajčat, 12.5.2012
Děkuji moc, jedu tedy koupit normální hlínu-a toto rozsypu na záhony... mám toho kompostu asi 6 kontejnerů, ve kterých jsem chtěla pěstovat rajčata... Lenka
Nemoc rajčat, 12.5.2012
Jestli tomu dobře rozumím, je to tedy z kompostové hlíny? Letos jsem si schovala z domácího kompostu... na rajčata, specielně-ale co s tím teď? Děkuji mnohokrát.. L.
Nemoc rajčat, 12.5.2012
Jo-to je ono...
Nemoc rajčat, 11.5.2012
Prosímo radu- na sazenicích rajčat se mi vrchní stonky a listy jakoby zakrucují dovnitř-poradí někdo, co s tím? Jedno je kupované a 3 ze semene.. Děkuji
Napadené ovocné stromky, 6.5.2012
Dobrý večer Dnes jsem taky našla na třešni píďalky... neporadíte někdo   nějaký nechemický přípravek? A má někdo zkušenosti s tím, ponechat bez ošetření-zda sežerou všechno listí? Nebo to někdy skončí..Děkuji za odpověď Lenka
Muškáty - škůdci, 28.8.2011
Hledala jsem, ale žádné housenky jsem nenašla...
Muškáty - škůdci, 28.8.2011
Děkuji-a nevíte, jak proti nim? Já zkusila prostředek proti lezoucímu hmyzu..
Muškáty - škůdci, 28.8.2011
Dobrý den, přijela jsem z dovolené a na muškátech, klasických jsem našla poškození: listy jakoby vykousány, někdy hnědé, na spodních listech hnědé kuličky-cca 2-3 mm-vloni jsem měla jen na jednom truhlíku, a myslela jsem, že je od pavouků.Poradí mi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika