Příspěvky uživatele - 175.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na skalku?, 21.5.2011
Dobrý večer. Nejsem geolog, ale s největší pravděpodobností to bude žula. Zeněk
Javor na balkoně, 21.5.2011
Dobrý večer. Je to možné, ale tento kultivár potřebuje vlhčí ovzduší jinak vám vybledne. V létě jej nedávejte na plné slunce a misku dejte do pdmisky ve které musí být stále voda, která se odpařuje a vnáší do bezprostřední blízkosti potřebné vlhko a... celý příspěvek >
Rajčata - poradíte?, 23.4.2011
Dobrý večer. Ty rajčata se jmenují  - Rubímek. Zdeněk
Rajčata - poradíte?, 21.4.2011
Dobrý večer. Nikdy předtím jsem nepěstoval rajčata. Nyní jsem si také zasel rajčata chery. Chci se septat jak budou veliké? Kolik prostoru budkou potřebovat a jak daleko se od sebe sází? Děkuji Zdeněk
Pletivo na ochranu proti hrabošům, 23.3.2011 Obsahuje fotku
  Dobrý večer. Včera jsem slíbil, že nafotím postup sázení stromečku do drátěné klece jako ochranu proti hrabošům a jinývm potvorám . Fotky jsou uspořádány tak jak probíhalo sázení. Myslím si, že to nepotřebuje další písemný... celý příspěvek >
Hnojení brambor, 3.3.2011
 Brambory dejte do nakosené trávy, nebo listí a koňský hnůj si dejte do pařeniště.  Zdeněk
Salat trvalka, 19.2.2011
Jo - kopřiva. Zdeněk
Předpestováni salátu, 19.2.2011
Zdravím, Tondo ten salát se jmenuje Ledano- zimní salát. Zdeněk 
Doporučili byste mi tenhle skleník?, 23.1.2011
Nebude - můžeme pokecat a přidat i nějaké to foto- ostatní se připojí. Já jsem na podzim vysel ředkvičky a salát.  17.11. 2010 jsem sklízel ředkvičky a salát jsem nechal přezimovat. Jsem překvapen, protože salát vytvořil 3 až 5 lístků a při... celý příspěvek >
Doporučili byste mi tenhle skleník?, 23.1.2011
Výrobce uvádí 700m.n.m. Proč? V takové poloze je více sněhu a chladněji než třeba v Brně. Já ho mám v 756m.n.m. na Šumavě. Pro jeho lepší tepelně izolační vlastnósti než skleněný, jsem si ho pořídil.
Doporučili byste mi tenhle skleník?, 22.1.2011
Skleník je na černém 15cm plastovém základu U profil. Pod tímto je 19kusů betonových kvádrů 8 x 30 x 32 cm - říká se tomů přídlažebník. Ten rozměr již nevím přesně. Důležité bylo že horní plocha je 8 cm. Vše je vyrovnáno křížem a pravé úhly. Na ty... celý příspěvek >
Samočinná vodní fontána, 21.1.2011
Byl jsem na návštěvě u jednoho člověka. Ten měl na zahradě taky fontánku. Na mojí žádost mě vzal do " strojovny". Vysvětlil mi jak fungují filtry a kohouty atd.Potom jsem si všiml takové nenápadné kliky. Proto jem se ho zeptal na co ta... celý příspěvek >
Pítko, 21.1.2011
Obložte to dřevem v kombinaci s nějakou rostlinkou. Zdeněk
Druh dřeva vhodný na zahradní nábytek, 21.1.2011
Múj děda říkal " nejsem tak bohatý abych kupoval laciné věcí". Vsaďte na kvalitu! Zdeněk
Dřevěná lavička - výroba, 21.1.2011
Velice slušná - pochvala! Zdeněk
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika