Příspěvky uživatele - 175.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Strom na hory, 23.8.2011
Dobrý večer. Dub letní potřebuje drobet teplejší klima. Podívej se co roste kolem a podle toho se rozhodní. Byla by škoda něco zasadit a ono to pár roků poroste a potom to zajde.  U nás v 1 000 m.n.m. dobře roste jilm, jasan, bříza, javor i... celý příspěvek >
Je to mozne?, 7.8.2011
Dobrý večer. Jasně - křovinořez. Zdeněk
Salát, 20.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer.  Můžete a ještě vám vyroste.Salát zimní můžete sázet i na podzim. Szeničky zakoření a potom zmrznou. Když je obleva salát rozmrzne a pokračuje v růstu. Pokud máte skleník, potom slát zimní vysejte koncem září. Vzešlé sazeničky... celý příspěvek >
Huba na novom trávniku, 17.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Ano, jsou to kuřátka a klozci. Kozáky sklidila manželka, proto nemám foto. Dají se "pěstovat "i takove to houby, ale to již nepatří do tohoto vlákna. Zdeněk
Huba na novom trávniku, 17.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Nehnojím, nezalévám, mám tam mech, kosím ručně a sbírám . No není to paráda?Zdeněk
Uložení mrtvého zvířete na zahradě a kvalita půdy, 17.7.2011
Dobrý večer. Kdybych tady pohřbil psa, tak ho vyhrabou lišky nebo prasata. Tak na to pozor. Zdeněk
Na co se to používalo?, 13.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Nástroj je skoro 1m dlouhý.Je vyroben z dobrého materiálu. Vnitřek rozvidlení je 25 až 30 cm a na vnitřní straně je vytvořeno slušné ostří. Nám zato, že se s tímto nástrojem něco krájelo, porcovalo. Celý nástroj byl nasazen na... celý příspěvek >
Na co se to používalo?, 13.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Na přiložených fotkách je nástroj. Může mi někdo napsat na co se to používalo? Zdeněk
Stříhání habru, 13.7.2011
Dobrý večer. Nechte daný živý plot drobet zmohutnět na všecny strany no a pak jej ostříhejte do žádaného tvaru. Habr obráží a je velice dobrý do živých plotů. Nehledejte v to žádnou vědu. Stříhat nejlépe na jaře a lehkou úpravu můžete provádět... celý příspěvek >
Odpuzovače much, 13.7.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer. S tímto problémem jsem bojoval. Letos jsem zasadil do pěti kýblů po jednom rajčeti a dal jsem je pod kuchyňské okno. Vůbec jsem nepředpokládal, že rajčata mají takový odpuzovací vliv na mouchy - komáři tu nejsou.  Toto byl náhodný... celý příspěvek >
Světlušky 2011, 24.6.2011
Dobrý večer. Taky jsem včera čekal na světlučky, no a přišla bachyně a pět selátek.  Naštěstí jsem byl dost vysoko.Zdeněk
Co to je?, 19.6.2011
Dobrý večer. To musí mít vaší sousedi opravdu radost, když jim každý druhý až třetí den hrčíte sekačkou. Pokládám to za dost velkou bezohlednost vůči sousedům. Zdeněk 
Co to je?, 19.6.2011
Dobrý večer. Svým příspěvkem jsem chtěl jenom naznačit, že mnoho lidí přehání péči o trávník. Pečují o něj tak vehementně, že chudák pod tíhou různých postřiků a noži sekačky prostě zajde. Klasika  - měští lufťáci, kteří budou hrčet a hrčet... celý příspěvek >
Jak správně nasadit kosu, 1.6.2011
Dobrý večer. Jirko dobře jsem si početl! Taky hodně kosím kosou má to svoje kouzlo a romantiku. Tuto činnost bych doporučoval jako povinné rehabilitační cvičení. A hlavně nedělá to kravál. Tráva je po ručním kosení jako kartáč. Člověk... celý příspěvek >
Plašička na kočky, 21.5.2011
Dobrý večer. Nalejme si čistého vína. V příměstských lokalitách jsou přemnožené toulavé a mnohdy nemocné kočky. Tyto smečky mají další a další potomky a dané teritorium se více a více zahušťuje. Tím že si pořídíte elektronickou plašičku v podstatě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika