Příspěvky uživatele - 175.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Má někdo skušenost s bazenem Havaj s trubkovou konstrukcí?, 11.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Máme tento bazén a jsme přímo nadšení! . Plní dvě funkce. První je koupání a druhá funkce je chlazení solárních panelů.  Tepelné přebytky jsou dosti značné, proto je dobré je využívat nejenom k ohřevu užitkové vody a vytápění... celý příspěvek >
Omrzlý břečťan, 1.4.2012
Dobrý večer. U nás bylo -27. Břečťan omrzne i při nižších teplotách. Pokud mu zůstanou kořeny - obrazí a bude ještě lepší než před zimou.  U nás omrzá břečťan každou zimu. Vždy ho zastřihnu k zelenému - obrazí a jede jako čer. V létě... celý příspěvek >
Ochrana proti mrazíkům, 31.3.2012
Dobrý večer. Nejlepší a nejjednodušší metodou jak ochránit květy před jarním mrazíkem je oddálení kvetení.  Začína se již v zimě přihrnováním sněhu ke kmenu, vápenné nátěry /snížení záhřevu kmene a  následné probuzení/, nejrůznější zábrany,... celý příspěvek >
Identifikacia odrody borovice, 31.3.2012
Dobrý večer. Borovice je "nesmrtelný" strom. Dá se tvarovat a to tak, že na určené větve se namotává /volně měděný, hlinikový/ drát a ten se i s větvičkou vytvaruje do požadovaného tvaru a úhlu. Drát vytváří volné spirálky obtáčené kolem... celý příspěvek >
Višeň do 1m skruže, 29.3.2012
Dobrý večer. Pro lepší představu nebyla by  fotka?. Zdeněk
Ruská zima, 12.2.2012
Dobrý večer. dnes v e 3 hodiny ráno -27 v 10 hodin ráno severní strana domu - 20 jižní strana domu -3 azůro a bezvětří. Šumava Volary. Zdeněk 
Salát, 29.12.2011
Dobrý večer. Můžete, ale proč? Narostou vám dva saláty rovnající se téměř velikosti jednoho salátu. Co se mi osvědčilo je jarní sklizení hlávky salátu a ponechání kořenů i s "pařezem"  na stanovišti.  Na odříznutém "pařezu" vyrostou ve... celý příspěvek >
Ovocné stromky do 850m, 2.11.2011
Dobrý večer. Největší problém budete mít s tím sluníčkem /jarním/ a větrem. Výhodou je, že nejste v marazové kotlině. Hodně sněhu je ku prospěchu věci, protože než roztaje udržuje stromy ve spánku. Dole stromy v květu pomrznou /letos/ a u... celý příspěvek >
Srovnání výkonu benzinové a el. pily, 10.10.2011
Dobrý večer. Elektrická pila je dobrá volba. Její provoz je nesrovnatelně levnější, ekologičtější a tišší.  Zdeněk
Srovnání výkonu benzinové a el. pily, 9.10.2011
Dobrý večer. Elektrická pila má maximálně 2 000W. Motorová má většinou více. Vše je uvedeno v návodu, výrobním štítku atd. Tam kde je více wattů je větší výkon. Pokud bude ta výkonnější pila tupá potom ji porazí slabší pila. Důležitá je i řezná... celý příspěvek >
Nákup vybraných ovocných stromků, 7.10.2011
Dobrý večer. Já bydlím na Šumavě a nechal jsem si poslat ze školky v Bruzovicích u Frýdku-Místku stromy. Paní mě telefonicky informovala, kdy je odeslali a druhý den jsem je sázel. Perfektní zdravorní stavav a jak krásně rostou. Nebojte se toho.... celý příspěvek >
Fota letošní sklizně, 7.10.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Dobrý nápad. Přikládám vypěstovanou cibulku v substrátu - jeden díl písku, lesní hrabanky a nakosené trávy.  Zdeněk
Výsadba jabloně do drátěného koše, 20.9.2011
Dobrý večer. Zadejte si do vyhledávače - Pletivo na ochranu proti hrabošům.  Příspěvek ze dne 23.3. 2011. Taky si můžete koupit časopis Recepty prima nápadů, který vyjde 22.9. 2011. Zde jsem popsal problematiku ochrany brambor a ovocných... celý příspěvek >
Vosy - jakv se jich zbavit?, 14.9.2011
Dobrý večer. Pivo v petce je dobré, ale problém neřeší. Sedněte si kousek dále a sledujte kterým směrem vosy lítají s potravou. Jděte tím to směrem a najdete hnízdo. Nyní již záleží na vás jak to hnízdo zničíte. Jenom tak na okraj. Máteli někde v... celý příspěvek >
Hryzec, 27.8.2011
Dobrý večer. Na všechny druhy hlodavců jsou nejlepší prasata. Potom stačí jenom uhrábnou a sázet. Orat netřeba. Zdeněk
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika