Příspěvky uživatele - 82.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 27.8.2011
Dle odborníků má být mošt zahřátý na 68"C po dobu 15-20 min.Poté posbírám šum, přecedím přes látkovou plenu a za tepla dám do PET láhví.Naplnit za tepla až po okraj tak, aby nebyl v láhvi žádný vzduch, zašroubovat!! PET láhve musí být... celý příspěvek >
Nahrada za švestku domácí, 21.8.2011
Švestku JoJo mi odrovnala nějaká nemoc.Hagantu má kamarádka na zahradě a říkala, že má malé přírusky na dřevě.Já sám mám 4 rokem na zahradě Elenu, ale vzhledem k pískovcovému a velkému svahu zatím nezarodila. Top taste-to bude asi opravdu nadlouho... celý příspěvek >
Správná výsadba pecek trnek a mirabelek, 21.8.2011
Dobrý den.Tak mám naočkováno.Očkoval jsem hlavně Hanitu. Předloni mi ji soused narouboval na podnož trnky a jsem z velikosti plodů nadšený. Obrost mirobalánu nad očkem mám ustřihnout až na jaře jakmile se projeví ujmutí očka? A jak vysoko nad... celý příspěvek >
Správná výsadba pecek trnek a mirabelek, 10.8.2011
Dobrý den. Navazuji na mnou založené téma.Do dnešního dne se mi podařilo vypěstovat cca 35 stromků z pecek mirabelek.Jsou různé velikosti a síly.Od cca 30cm do 168cm.Dnes jsem se pokusil část stromů naočkovat.Dle návodu z toho fora.Můj dotaz zní.Kdy... celý příspěvek >
Páchnoucí dřevo jabloně, 28.3.2011
Dřevo jabloně normálně zapáchá jakoby kysele.Je to naprosto normální
Křovinořez Oleo mac 746T - porucha, 27.3.2011
Navazuji na mnou založené vlákno.Tak s hřídelí jsem to vyřešil tak, že jsem ji namazal bílou vazelinou určenou  k mazání ložisek.Zatím žádné kovové zvuky... A ten uhlový převod jsem musel koupit u Bedřicha nový.Bez pár kaček 2 tisíce.Inu moje... celý příspěvek >
Kdy odříznout část nad pupenem?, 22.3.2011
Pánové děkuji za info.Tak to bych udělal úplně špatně.Chtěl jsem to naostro říznout hned nad očkem a zavoskovat!!Ty stromky jsou už větší proto je ten kmínek silnější.Takže jsem očkoval na starší dřevo.Uvidím jak to bude vypadat jakmile to začne... celý příspěvek >
Kdy odříznout část nad pupenem?, 21.3.2011
Koncem léta jsem očkoval mladou třešeň.Už teď je zřejmé, že se očka ujali.Kdy mám odříznout planou část nad očkem? V jaké vzdálenosti od očka? Nezahltí se mízou očko, pokud tam nechám jen to jedno?Kmínek stromku má průměr cca 3-4 cm.Očkoval jsem cca... celý příspěvek >
Vzdálenost thují od plotu, 12.3.2011
Dobrý den.Kamarádka má problém se sousedem a tak mě požádala, abych se tu pozeptal. Problé tkví v tom, že kamárádka má oplocený pozemek dřevěným plotem.Její soused má nasazeny prakticky hned vedle plotu vzrostlé thuje, které prolézají plotem.Soused... celý příspěvek >
Správná výsadba pecek trnek a mirabelek, 20.2.2011
Nedalo mi to a mrkl jsem na pecky durancíí.Děs běs! Dobrou třetinu pecek jsem měl zaplísněnou.Všechny jsem tedy vyloupal a nezasažená jádra zasadil do truhlíku a vzal do tepla.Myslím, že plíseň vznikla nedostatečným očištěním pecky před... celý příspěvek >
Správná výsadba pecek trnek a mirabelek, 13.2.2011
Dnes jsem přesadil z písu do truhlíku naklíčené cca 3 cm velké semenáčky mirobalánů.Ještě nejsou všechny venku.Pecky praskly sami.Stratifikace proběhla ve studeném sklepě celou zimu. Semenáče durancíí zatím nevyklíčili.Mají čas... Truhlík s... celý příspěvek >
Vysokotlaká myčka Hecht 318, 20.12.2010
Rád bych si pod stromeček dal výše zmíněný dárek. Je v cenově dostupné relaci a budu tento stroj vyúžívat je občas. Je to stroj bezproblémový? A servis je dostupný? Také by mě zajímalo, ve které zemi se tyto stroje vyrábí .Za případné rady předem... celý příspěvek >
Praglanda do masa nebo ne?, 16.12.2010
Také se teď chystám udit.Dělám to dle tradice na Silvestra.Pěkně v klídku, bez teploměru.Myslím, že za ta léta už to mám tak nějak v oku.No možná někdy na teploměr dojde-ať jdu s dobou.Udit na 72" C je nesmysl.Vždyť to maso bude... celý příspěvek >
Stratifikace peckovin, 21.11.2010
Dobrý den. Otázka zní- jak dlouho trvá stratifikace pecek slivoní (mirabelek a duranciíí).U jabloní jsem se tu dočetl- 100 dní.Je to u peckovin stejné??Pecky mám uloženy v lednici, v písku. Následná otázka.Rád bych si stromečky předpěstoval, než je... celý příspěvek >
Myši všude - jak na ně, 7.11.2010
Tak tato představa mě děsí!! Jinak letos je potkanů i myší opravdu hodně.Několik let jsem doma žádného potkana nezahlédl a letos už jsem chytil 4 ks.Chodí mě potvory na půdu mlsat kukuřici původně vypěstovanou pro králíky.Zítra jí dám do beček... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika