Příspěvky uživatele - 149.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cub cadet rbh 1200, 10.8.2011
Je to opotřebená převodovka, jedná se o hydrostat, je hnaná tlakem oleje. Olej se zahřeje a čerpadlo nedává potřebný tlak. Mám totéž, převodovku vyhodit a dát novou, ale je to hrůza peněz, proto nákup staršího stroje s hydrostatickou převodovkou... celý příspěvek >
Dřevo na uzení, 31.7.2011
Dobrý den. nemá prosím někdo zkušenost s ořechem? Dá se dřevo z velkého vzrostlého ořechu, které je 3 roky vysušené použít na uzení??? Díky za info
Co je mému rybízu?, 5.11.2009 Obsahuje fotku
Zdravím všechny zahrádkáře a prosím o radu čím trpí můj bílý stromkový rybíz. Doposud dobře plodil, ale letos mu při dozdrávání uschla část větví. Dnes jsem si všimnul boule pod korunou, tak jsem z ní odstranil kůru a pod ní uviděl tmavé schnoucí... celý příspěvek >
Padají mi květy/poupata u rajčat/paprik, 12.10.2009
Na paprikách zasazených do květináčů koncem léta a umístěných na parapetu okna mi také květy začaly upadávat, místo aby se tvořily plody. Myslel jsem, že nebyly opyleny, tak jsem je dával asi 14 dnů přes den ven. Květy přestaly padat a teď je na nich... celý příspěvek >
Muchovník, 5.2.2009
Objednal jsem muchovník - odrůdu Martin z ekofarmy v Úpici v lednu 2008. Rostliny přišly v pořádku v květináčích.  Zasadil jsem je do země na jaře a ještě ten rok jsem ochutnal pár kuliček. Na svých stránkách mají popis odrůd, výsadbu, pěstování... celý příspěvek >
Motor jikov, 9.8.2008
Mám Jikov 1414 od roku 1988 a bez problémů. Po 20 letech jsem vyměnil gufera na klice, protože asi přisávaly vzduch a teplý motor nechtěl startovat.Jinak měním zapalování za bezkontakt, protože během tří let odešly dvě indukční cívky, každá cca 1... celý příspěvek >
Olej do benzinu pro pilu, 7.3.2008
Nevím proč to podceňování oleje Mogul TSF, je označen API-TC, SAE 20W/30, JASO FC. Je pro vysokootáčkové dvoutakty, používám jej cca 5 let v Huqvarně a v křovinořezu, je bezproblémový. Ve Vari pojede taky, to je logické.
Motor jikov, 22.8.2007
Dvoutakty Jikov, zejména typ 1414, který mám, jde přes st. šňůru opravdu těžko startovat. Doporučené svíčky N7, ev. ekvivalent se mi neosvědčily, odcházely jedna za druhou. Doporučuji P15 nebo P17, snesou vyšší teploty. Nevíte čím u tohoto motoru... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika