Příspěvky uživatele - 180.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde sehnat kamnářská dvířka k udírně levně?, 19.8.2011
jj ty vyrobím ze dřeva, ale scháním na ohniště tak díky za typy pomohli
Kde sehnat kamnářská dvířka k udírně levně?, 18.8.2011
Ahoj hledám všude po netu kamnářská dvířka k udírně s regulovatelným vzduchovým uzávěrem, ale nedaří se mi najít nemůže někdo poradit?? I kde to sehnat levněji aby byli i hezké? díky Vashek.K@seznam.cz
Jezírko okolo 3000l a filtrace, 27.7.2011 Obsahuje fotku
Tak přikládám konečně foto po slepení, je to ze zbytků Forexu co jsem dostal takže nekoukejte na desing ale na funkčnost :). Je to vodotěsné a odskoušené 120litrů, voda krásné protéká jak má, jen dosadím media a bude...
Jezírko okolo 3000l a filtrace, 25.7.2011 Obsahuje fotku
akorád to nějak nechápu jak to bude fungovat.. voda asi bude protékat přímo a né přes přepady, jen mezi budete mít rohož? Já to lepil z materialu Forex 0,4mm až do 1cm, materiál je UV stabilní když neni vystavený venku, mohu jen doporučit! Akorát... celý příspěvek >
Jezírko okolo 3000l a filtrace, 24.7.2011
to chápu... to už je větší jezírko, zasadil jsem hodně rostlin a chtěl bych další, celkovej objem filtru je 60l, v přední komoře bude sítko s kartáčema a v poslední bude UV, myslím si že bude stačit. Podle toho jak to pujde kdyžtak zvětším do hloubky... celý příspěvek >
Jezírko okolo 3000l a filtrace, 23.7.2011
to se mi zdá dost divný 100 až 200l filtr na takové malinkaté jezírko, nemam obří jezero a co prodavaji profi filtrace tak rozhodně maji menší objemy! myslel jsem že mi někdo poradí odborně a né lajk co to zkouší doma taky různě! Z okapů mi teče... celý příspěvek >
Jezírko okolo 3000l a filtrace, 20.7.2011 Obsahuje fotku
Ahoj všichni, udělali jsme si jezírko kolem 3000l, momentálně tam filtraci nemáme jelikož nám maji ted přivádět elektriku, tak momentálně dopouštím vodu z rybníka co nám teče na zalévání, i mám svedenou vodu z okapu přes gajgr, kde mam filtr na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika