Příspěvky uživatele - 191.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Granny Smith, 17.8.2011
Já myslím, že keď dozrieva na Považí, tak na Uherskohradišťsku by sa Granny Smith darilo tiež. Čím má teplejšie podmienky, tým je vraj chutnejšia. Skleníček či poloskleníček istotne zvýši kvalitu plodov. S opelením by som si nerobil starosti.... celý příspěvek >
Burčák 2011, 17.8.2011
To bude, Mirku, pravdepodobne odroda Priesvitné letné. Paľo
Interspecifické moštové odrůdy do 500 m.n.m, 17.8.2011
Mráz mi u neho nerobí problémy, v Martine je rozhodne chladnejšie, ale odolnosť k plesni a oidiu je mizerná. Zato víno z neho je vynikajúce, lepšie ako napr. Vavrinecké. Preto asi mnohí vinohradníci na Břeclavsku nahrádzajú Vavrinca Dornfelderom.... celý příspěvek >
Interspecifické moštové odrůdy do 500 m.n.m, 17.8.2011
Písal mi jeden začínajúci vinohradník z Martina, že im tam dozrieva Dornfelder. Keď sa darí v zemiakarskom kraji pod Fatrou viniču, malo by sa mu dariť aj na Vysočine. Tam kde dozrieva septembrová mullerka, stálo by možno za pokus odskúšať... celý příspěvek >
Hibernal a Solaris - choroby, 17.8.2011
S každým strapcom samostatne sa mi nechcelo babrať, tak som vždy natiahol proti kosom zelenú PVC-sieť. Vytvoril som rukáv okolo krov a dole stiahol drôtikmi. Proti osám sa mi osvedčili PETky so sirupom. Tento rok ale vtáci ani osy zatiaľ nechávajú... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika