Příspěvky uživatele - 40.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česnek a mrazy, 8.3.2012
Dnes jsem obhlížel záhon s česnekem a taky již má asi 1 - 2 cm, Sázel jsem ho pozdě, přesně na Silvestra 31.12.2011.
Broušení kosy, 24.8.2011
Pohání to klasická vrtačka nebo soustruh.Je to podle velikosti axiálního ložiska. Mám průměr kuliček 10mm. Spíš by to chtělo větší
Broušení kosy, 16.8.2011 Obsahuje fotku
ještě jedno
Broušení kosy, 16.8.2011 Obsahuje fotku
foto
Broušení kosy, 16.8.2011 Obsahuje fotku
Tady je foto mého ostřiče kosy srpů
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 17.6.2011
Proto chci dělat solární ohřev.Taky jsem řešil, jak to odtáhnout zastřešení, když ale nemám místo ani na jednu stranu. Navíc mám vedle zahrady louku plnou pampelišek a ta mi nalétá do bazénu.
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 15.6.2011 Obsahuje fotku
Nově jsem to pokryl polykarbonátem a ten moc teplo nepropuští.Boční trojúhelníky jdou vyndat.
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 14.6.2011 Obsahuje fotku
Udělal bych to takhle
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 14.6.2011
Mám obsah bazénu cca 17m³.
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 13.6.2011
Zdravím, zajíma mě jak je ten ohřev řešen s tím polykarbonátem?? Jaká tloušťka a jak se to propojuje komůrka+vývod.Nebylo by foto??
Robus BDR - 700, 5.6.2011 Obsahuje fotku
Potřeboval bych odměřit několik parametrů k paprskovému obraceči (viz příloha) na sekačku Robus BDR - 700
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika