Příspěvky uživatele - 144.140

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hodnocení meruňkové sezóny 2011, 16.8.2011
Nepochybujem o tom, že pôda v blízkosti koreňov starších stromov je vyčerpaná, navyše vraj obsahuje látky typu retardátorov rastu. Možno je to odpozorované generáciami sadárov, že napr. po starej jadrovine rastie nová kôstkovina lepšie ako po... celý příspěvek >
Hniloba plodů, 16.8.2011
Dobrý deň! Je pravda, že sa nám vrátili letné horúčavy, ale druhá generácia obaľovača už tuším lietala, takže neviem, či by Vám lapače ešte pomohli? Lepšie by Vám asi poradil napr. p.KUKY. Často nás upozorňuje na prvé signály... Paľo
Co to je?, 16.8.2011
Staršiu čerešňu už som vôbec nezalieval, korene mala dostatočne hlboko. Paľo
Hodnocení meruňkové sezóny 2011, 15.8.2011
Skúsil by som pred výsadbou vymeniť či vylepšiť aspoň 100 litrov pôvodnej zeminy. Dnes sa predávajú aj regeneračné prípravky, ale keď sa dá kvalitný kompost alebo organominerálne granule do jamy spolu so zeminou, malo by to stačiť. Paľo
Co to je?, 15.8.2011
V tomto máte pravdu. V suchom počasí je lepšie zaliať stromek raz za týždeň a poriadne ako zvlhčovať zeminu pod korunkou každý 2. či 3. deň. Stromky majú korene hlbšie ako zelenina. Niekedy priveľa starostlivosti môže ublížiť, ale to už som spomínal.... celý příspěvek >
Angrešt Karmen, 15.8.2011
Karmen som zatiaľ nikde nevidel, ale zarodil mi prvýkrát rezistentný anglický poloskorý červený Martlet. Oproti skorej červenej Remarke je kyslejší, menej chutný. Rezistentné biele odrody Invicta, Prim sú až do konca konzumnej zrelosti stále nakyslé,... celý příspěvek >
Hodnocení meruňkové sezóny 2011, 15.8.2011
Zdravím, Mirku! Nechcem Vám do toho kibicovať, ale nebojíte sa, že Harko vysadená tesne pri zrezanej marhuli bude brzdená v raste retardátormi v okolí starých koreňov? Odskúšal som si, že druhá broskyňa zasadená takmer na tom istom mieste ako... celý příspěvek >
Co to je?, 15.8.2011
Dobrý deň, Lenka! To posledné vysvetlenie záhady bude asi najviac pravdepodobné. Vtáčnica je dosť vitálna a prispôsobivá a nie je náročná na hnojenie. V pôde muselo byť niečo, čo spôsobilo rýchle odumretie koreňa. Prvýkrát som videl na Vašej snímke... celý příspěvek >
Nero už začína modrať, 15.8.2011
Som rád, že sa mu darí aj vo vyšších polohách. Napriek tomu, že je to maďarská sorta, má slušnú odolnosť. Navyše má zdravý rast a výbornú rodivosť. U nás už je čierny- tak ako to má v názve. Začíname ho konzumovať- má príjemnú hroznovú chuť, povedal... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika