Příspěvky uživatele - 128.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Honda - 4takt, 22.8.2007
Motory honda 4-takt jsou kvalitní toho bych se nebál, jen u křovinořezů se tolik nepoužívají kvůli váze, výkonu a ceně. Pro vaše potřeby je to dostačujíci, protože podle toho co jsem vyrozuměl nehledáte příliš výkonný stroj, ale hlavně... celý příspěvek >
Oleo mac 740, 22.8.2007
Já se taky připojím. OM neni až zas tak špatnej, ale za cenu, za kterou se prodává seženete málem 2x lepší.... Měli jsme taky nějakej myslim 746 asi 9 let a teď maká u známejch na chalupě....no problem, ale jeho výbava, výkon, komfort oproti... celý příspěvek >
Mulčovač pro neudržovaný pozemek 6500 m2, 21.8.2007
Taky obdobnou plochu sekám někdy křovinořezem a s tím hrabáním máte pravdu.....je to asi to nejhorší, ale většina sousedů začíná nakupovat taky mulčovače. Sekají obdobnou plochu s Vari F-530 a bez problémů, takže F-600 se mi zdá jako ideální i s... celý příspěvek >
Sekačky Alko Comfort 520 - jaký motor, 1.8.2007
Měl jsem možnost si tuto sekačky vyzkoušet. Motor je silnej, tichej vyrovnanej chod a výborně se startuje až sem se sám divil. Výkon je samozřejmě 6.0 HP je to napsaný i na motoru, ale tyhle výkony jsou maximální, od novýho roku vyšly v Americe... celý příspěvek >
Jakou sekačku?, 10.7.2007
Zdravím Takže pokud to má být do 13 tis, tak jako nejrozumnější volba se mi jeví AL-KO 520BR H-Wheeler , za ty peníze poskytuje opravdu hodně. O jejich výhodách si můžete přečíst, nebo jestli už jste četl, pak není co řešit. S pozdravem Mára
náhradni popruhy pro křovinořez, 13.6.2007
To netušim většinou to prodávaj v celku, ale znám spoustu lidí co měli podobný problém, nebo jim původní chránič nevyhovoval a tak to vyřešili, že prostě nalepili tak cca 5 cm tlustý molitan na to místo, které bylo buď  tvrdé, nebo prodřené.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika