Příspěvky uživatele - 100.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Indická okurka, 5.10.2011
Dobrý den... pěstuju tyhle šílené okurky už několik let.Grilujeme je, zavařujeme jako čatný(chutney),což je k masu neuvěřitelná mňamka a vždy jich několik usušim jako dekoraci.Nechám je co nejdéle na rostline a pak je uřiznu, ovážu provazem a... celý příspěvek >
Pěstování česneku ze semen, 28.9.2011
loni jsem ziskala seminka ktere jsem zasela narostly pacibulky z kterych mi narostla velka palicka cesnek. alena
Výběr sekery do lesa, 28.8.2011
kácení sekerou jsem si vybral, protože bych chtěl spojit dobré s užitečným- dřevo a trénování fyzičky. Pila ruční se zasekává a je vhodná spíše pro práci ve dvou.
Zakrytí bazénu na zimu, 12.8.2011
Ahoj lidičky, co kdyby jste na bazénovou konstrukci navlékli rozřízlou izolaci tubex, a přes bazén dali 25mm silné prkna a na ně plachtu? Já to tak dělám a žádný problém není.-
Co vám právě kvete a raší, 25.4.2011 Obsahuje fotku
Jsou to takové zapomenuté cibulky, pokaždé vylezou na jiném místě.
Fuksie / Fuchsie, 25.4.2011 Obsahuje fotku
Taky už jsem je vyndala ven. Máme to tu docela kryté, myslím, že by už měly vydržet. Vypadají, že venku pookřály. Kupovala jsem je v Baumaxu předloni a hned potom měly rez na listech. Naštěstí jsem je vypiplala, tak doufám, že nakvetou a nepřijdu o... celý příspěvek >
Konce výhonků vadnou, 25.4.2011
Děkuji, pročetla jsem tuto diskusi a opravdu to je ono. Doufám, že o meruňku nepřijdu. Stříkala jsem jí v době pupenů a stejně... Loni ji potrápila skvrnitost, možná je tím oslabená.
Konce výhonků vadnou, 25.4.2011 Obsahuje fotku
Na koncích větví začínájí listy vadnout. Listy se kroutí, ale žádného škůdce jsem nenašla. nevíte co by to mohlo být?
Výměna startovací šňůry Oleo Mac strunovka, 24.4.2011
Zdravím Vás, včera jsem se pokusil vyměnit startovací táhlo- provázek u strunové sekačky Oleo Mac - cca 10let stará. Narazil jsem však na problém, když jsem odmontoval hnací ústrojí, tak jsem zjistil že jakýsi rotující odlitek, na kterém je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika